gtkam 0.2.0 - en to hu translation catalogue (192 entries)

en: %liK (%li bytes)
hu: %liK (%li bájt)

en: %s
    
    %s %s with options:
        %s
hu: %s
    
    %s %s a következő beállításokkal:
        %s

en: %s
    %s %s with options:
        %s
hu: %s
    %s %s a következő beállításokkal:
        %s

en: +90 degrees
hu: +90 fok

en: -90 degrees
hu: -90 fok

en: /Capture image...
hu: /Felvétel készítése…

en: /Delete directory
hu: /Könyvtár törlése

en: /Make directory...
hu: /Könyvtár létrehozása…

en: /Remove camera
hu: /Fényképezőgép eltávolítása

en: /Save directory tree...
hu: /Könyvtárfa mentése…

en: /Select camera...
hu: /Fényképezőgép kiválasztása…

en: /Upload file...
hu: /Fájl feltöltése…

en: /View _EXIF data
hu: /_EXIF adatok megjelenítése

en: /View camera manual
hu: /Fényképezőgép kézikönyvének megtekintése

en: /View camera preferences
hu: /Fényképezőgép beállításainak megtekintése

en: /View camera summary
hu: /Fényképezőgép összegzésének megtekintése

en: /View driver details
hu: /Illesztőprogram részleteinek megtekintése

en: /View file _properties
hu: /Fájl _tulajdonságainak megjelenítése

en: /View with.../Built-in viewer
hu: /Megjelenítés mással…/Beépített megjelenítő

en: /_Delete
hu: /_Törlés

en: /_Save
hu: /_Mentés

en: /_View with...
hu: /_Megjelenítés mással…

en: 0 degrees
hu: 0 fok

en: 180 degrees
hu: 180 fok

en: <Toolbox>/File/Acquire/Capture from Camera...
hu: <Toolbox>/Fájl/Külső forrás/Felvétel a fényképezőgéppel…

en: <Toolbox>/File/Acquire/Load from Camera...
hu: <Toolbox>/Fájl/Külső forrás/Betöltés fényképezőgépről…

en: ALWAYS INCLUDE THE FOLLOWING LINES WHEN SENDING DEBUG MESSAGES TO THE MAILING LIST:
hu: A KÖVETKEZŐ SOROKAT MINDIG ADJA MEG, HA HIBAKERESÉSI ÜZENETEKET ÍR A LEVELEZŐLISTÁRA:

en: Add Camera
hu: Fényképezőgép hozzáadása

en: Allow multiple frontends
hu: Többféle előtét engedélyezése

en: Applying configuration...
hu: Beállítás alkalmazása...

en: Audio
hu: Hang

en: Audio data will be saved if this is checked
hu: Ha ez be van jelölve, akkor a hangadatok el lesznek mentve

en: Best
hu: Legjobb

en: Capture
hu: Felvétel

en: Captures images from digital camera
hu: Felvételek készítése a digitális fényképezőgéppel

en: Capturing image...
hu: Felvétel készítése…

en: Choose whether to use the filename provided by the camera
hu: Döntse el, hogy használja-e a fényképezőgép által biztosított fájlneveket

en: Could not apply configuration.
hu: A beállítást nem sikerült alkalmazni.

en: Could not capture image.
hu: Nem sikerült felvételt készíteni.

en: Could not capture.
hu: Nem sikerült felvételt készíteni.

en: Could not create directory '%s'
hu: A(z) „%s” könyvtár nem hozható létre

en: Could not create folder '%s' in folder '%s'.
hu: Nem lehet létrehozni a(z) „%s” mappát a(z) „%s” mappában.

en: Could not delete all files in '%s'.
hu: Nem sikerült törölni az összes fájlt a következőben: „%s”.

en: Could not delete file '%s' in folder '%s'.
hu: Nem sikerült a(z) „%s” fájlt törölni a(z) „%s” mappában.

en: Could not detect any cameras.
hu: Egyetlen fényképezőgép sem észlelhető.

en: Could not display '%s'. Either the image type ('%s') is not supported by gtk or the file itself is corrupt.
hu: A(z) „%s” nem jeleníthető meg. Vagy a kép típusát („%s”) nem támogatja a gtk, vagy a fájl sérült.

en: Could not download '%s' from folder '%s'.
hu: A(z) „%s” nem tölthető le a(z) „%s” mappából.

en: Could not download file '%s' from folder '%s'.
hu: Nem sikerült a(z) „%s” fájlt letölteni a(z) „%s” mappából.

en: Could not execute command.
hu: Nem sikerült a parancsot végrehajtani.

en: Could not get '%s' from folder '%s'.
hu: Nem lehet a(z) „%s” fájlt lekérni a(z) „%s” mappából.

en: Could not get EXIF information for '%s' in folder '%s'.
hu: Nem sikerült az EXIF információt lekérdezni a(z) „%s” fájlból a(z) „%s” mappában.

en: Could not get abilities of model '%s'.
hu: Nem sikerült a(z) „%s” modell képességeit lekérni.

en: Could not get configuration.
hu: Nem sikerült lekérdezni a beállítást.

en: Could not get file list for folder '%s'
hu: Nem sikerült a fájlok listáját lekérni a(z) „%s” mappához

en: Could not get information about file '%s' in folder '%s'.
hu: Nem sikerült az információkat lekérni a(z) „%s” fájlról a(z) „%s” mappában.

en: Could not get number of ports.
hu: Nem sikerült lekérni a portok számát.

en: Could not get number of supported camera models
hu: Nem sikerült lekérni a támogatott fényképezőgép-modellek számát

en: Could not get subfolders list for folder '%s'
hu: Nem sikerült az almappák listáját lekérni a(z) „%s” mappához

en: Could not initialize camera.
hu: Nem sikerült a fényképezőgépet inicializálni.

en: Could not interpret EXIF data.
hu: Az EXIF adatokat nem sikerült értelmezni.

en: Could not list folders in '%s'.
hu: Nem sikerült a mappákat kilistázni a következőben: „%s”.

en: Could not open '%s'!
hu: Nem sikerült a(z) „%s” megnyitása!

en: Could not open '%s'.
hu: „%s” megnyitása meghiúsult.

en: Could not remove directory '%s'.
hu: A(z) „%s” könyvtár nem távolítható el.

en: Could not retrieve information.
hu: Nem sikerült lekérni az információkat.

en: Could not save file to '%s'.
hu: Nem lehet a fájlt elmenteni a következőbe: „%s”.

en: Could not set file information for '%s' in folder '%s'
hu: Nem sikerült a fájlinformációkat beállítani a(z) „%s” fájlhoz a(z) „%s” mappában

en: Could not upload '%s' into '%s'.
hu: Nem sikerült a(z) „%s” feltöltése a(z) „%s” mappába.

en: Creating folder '%s' in folder '%s'...
hu: A(z) „%s” mappa létrehozása a(z) „%s” mappában…

en: Data
hu: Adat

en: Debug
hu: Hibakeresés

en: Delete
hu: Törlés

en: Delete these files?
hu: Törli ezeket a fájlokat?

en: Deleting all files in '%s'...
hu: Összes fájl törlése a következőben: „%s”…

en: Deleting file '%s' from folder '%s'...
hu: „%s” fájl törlése a(z) „%s” mappából…

en: Detect
hu: Észlelés

en: Detect USB camera
hu: USB fényképezőgép észlelése

en: Detecting cameras...
hu: Fényképezőgépek észlelése...

en: Do you really want to delete '%s'?
hu: Valóban törölni akarja a következőt: „%s”?

en: Do you really want to delete all the files in '%s'?
hu: Valóban törölni akarja a(z) „%s” összes fájlját?

en: Do you really want to delete the selected %i files?
hu: Valóban törölni akarja a kijelölt %i fájlt?

en: Don't rotate thumbnail
hu: Ne forgassa a bélyegképet

en: Download '%s' subtree to...
hu: A(z) „%s” részfa letöltése ide…

en: Downloading %i files
hu: %i fájl letöltése

en: Downloading %i files from '%s'
hu: %i fájl letöltése a következőről: „%s”

en: Downloading %i files...
hu: %i fájl letöltése…

en: Downloading '%s' from '%s'...
hu: A(z) „%s” letöltése a következőről: „%s”…

en: Downloading '%s' from folder '%s'...
hu: „%s” letöltése a(z) „%s” mappából…

en: Downloading file
hu: Fájl letöltése

en: Downloading file from '%s'
hu: Fájl letöltése a következőről: „%s”

en: Downloading thumbnail of '%s' from folder '%s'...
hu: A(z) „%s” bélyegképének letöltése a(z) „%s” mappából…

en: EXIF data will be saved if this is checked
hu: Ha ez be van jelölve, akkor az EXIF adatok el lesznek mentve

en: Enhanced
hu: Bővített

en: Error
hu: Hiba

en: File
hu: Fájl

en: Filename prefix:
hu: Fájlnévelőtag:

en: Folder
hu: Mappa

en: General Settings
hu: Általános beállítások

en: Getting EXIF information for file '%s' in folder '%s'...
hu: EXIF információ lekérdezése a(z) „%s” fájlból a(z) „%s” mappában…

en: Getting configuration...
hu: Beállítás lekérdezése…

en: Getting information about file '%s' in folder '%s'...
hu: Információk lekérése a(z) „%s” fájlról a(z) „%s” mappában…

en: Getting information about the camera...
hu: A fényképezőgép információinak lekérése…

en: Getting information about the driver...
hu: Információk lekérése az illesztőprogramról…

en: Getting manual...
hu: Kézikönyv lekérése…

en: Gtkam has been compiled without EXIF support.
hu: A Gtkam EXIF támogatás nélkül lett fordítva.

en: Image
hu: Kép

en: Image Download Program
hu: Képletöltő program

en: Initializing camera...
hu: Fényképezőgép inicializálása...

en: Last modified:
hu: Utolsó módosítás:

en: Listing files in folder '%s'...
hu: Fájlok listázása a(z) „%s” mappában…

en: Listing folders in '%s'...
hu: A(z) „%s” mappáinak listázása…

en: Listing subfolders in folder '%s'...
hu: Almappák listázása a(z) „%s” mappában…

en: Loading cameras...
hu: Fényképezőgépek betöltése…

en: Loads files from digital cameras
hu: Fájlokat tölt be digitális fényképezőgépről

en: MIME type:
hu: MIME típus:

en: Many others
hu: Sokan mások

en: Model:
hu: Modell:

en: Name
hu: Név

en: New directory
hu: Új könyvtár

en: No additional information available. (1)
hu: Nem érhetők el további információk. (1)

en: No additional information available. (2)
hu: Nem érhetők el további információk (2)

en: No additional information available. (3)
hu: Nem érhetők el további információk. (3)

en: No additional information available. (4)
hu: Nem érhetők el további információk. (4)

en: No additional information available. (5)
hu: Nem érhetők el további információk. (5)

en: No additional information available. (6)
hu: Nem érhetők el további információk. (6)

en: No cameras detected.
hu: Nem észlelhető fényképezőgép.

en: None
hu: Nincs

en: Open image(s) with:
hu: Képek megnyitása a következővel:

en: Permissions:
hu: Jogosultságok:

en: Photos will be saved if this is checked
hu: Ha ez be van jelölve, akkor a fényképek el lesznek mentve

en: Please choose a name for the directory that should be created in '%s':
hu: Válassza ki a(z) „%s” könyvtárban létrehozandó könyvtár nevét:

en: Please right-click to access additional menus
hu: Kattintson az egér jobb gombjával a további menük eléréséhez

en: Please specify the path to the port your camera is attached to:
hu: Adja meg azon port útvonalát, amelyhez a fényképezőgépe csatlakoztatva van:

en: Preview
hu: Előnézet

en: Problem getting '%s' from folder '%s'.
hu: Probléma „%s” lekérése közben a(z) „%s” mappából.

en: Raw data will be saved if this is checked
hu: Ha ez be van jelölve, akkor a nyers adatok el lesznek mentve

en: Read
hu: Olvasás

en: Removing directory '%s'...
hu: „%s” könyvtár eltávolítása…

en: Rotate thumbnail by -90 degrees
hu: Bélyegkép forgatása -90 fokkal

en: Rotate thumbnail by 180 degrees
hu: Bélyegkép forgatása 180 fokkal

en: Rotate thumbnail by 90 degrees
hu: Bélyegkép forgatása 90 fokkal

en: Save '%s'...
hu: „%s” mentése…

en: Save As...
hu: Mentés másként…

en: Save EXIF data
hu: EXIF adatok mentése

en: Save audio data
hu: Hangadatok mentése

en: Save photos
hu: Fényképek mentése

en: Save photos...
hu: Fényképek mentése…

en: Save raw data
hu: Nyers adatok mentése

en: Save thumbnails
hu: Bélyegképek mentése

en: Select Camera
hu: Fényképezőgép kiválasztása

en: Set to system's time
hu: Rendszeridőhöz igazítás

en: Setting information for file '%s' in '%s'...
hu: Információk beállítása a(z) „%s” fájlhoz a következőben: „%s”…

en: Size:
hu: Méret:

en: Speed:
hu: Sebesség:

en: Start numbering with:
hu: Számozás kezdése a következővel:

en: The EXIF data could not be retrieved from the file.
hu: Az EXIF adatokat nem sikerült kinyerni a fájlból.

en: The file '%s' already exists.
hu: A(z) „%s” fájl már létezik.

en: The port '%s' could not be found. Please make sure that the port exists.
hu: A(z) „%s” port nem található. Győződjön meg róla, hogy a port létezik.

en: There is nothing to be saved.
hu: Nincs mit menteni.

en: Thumbnails will be saved if this is checked
hu: Ha ez be van jelölve, akkor a bélyegképek el lesznek mentve

en: Time
hu: Idő

en: Type in the name of the program you want to run, leave blank for none
hu: Írja be az elindítandó alkalmazás nevét, hagyja üresen, ha nincs ilyen

en: Type of messages to log:
hu: Naplózandó üzenettípusok:

en: Unknown
hu: Ismeretlen

en: Upload into '%s'...
hu: Feltöltés a következőbe: „%s”…

en: Uploading '%s' into folder '%s'...
hu: „%s” feltöltése a(z) „%s” mappába…

en: Use filename(s) provided by the camera
hu: Használja a fényképezőgép által biztosított fájlneveket

en: Verbose
hu: Bőbeszédű

en: What to save:
hu: Mit kell menteni:

en: Zoom _100
hu: Nagyítás _100

en: Zoom _In
hu: _Nagyítás

en: Zoom _Out
hu: _Kicsinyítés

en: _About
hu: _Névjegy

en: _Add Camera...
hu: Fény_képezőgép hozzáadása…

en: _Add camera...
hu: Fény_képezőgép hozzáadása…

en: _All
hu: _Mind

en: _Camera
hu: Fényké_pezőgép

en: _Contents
hu: _Tartalom

en: _Debug
hu: _Hibakeresés

en: _Delete Photos
hu: Fényképek _törlése

en: _File
hu: _Fájl

en: _Help
hu: _Súgó

en: _Inverse
hu: _Ellentétes

en: _None
hu: _Nincs

en: _Quit
hu: _Kilépés

en: _Rescan
hu: Újra_keresés

en: _Save Photos
hu: _Fényképek mentése

en: _Select
hu: _Kijelölés

en: _Selected
hu: _Kijelölt

en: _View
hu: _Nézet

en: _View Thumbnails
hu: _Bélyegképek megjelenítése

en: gtkam is a program that lets you download
    images from many digital cameras. It uses
    libgphoto2. More info is available at
    http://www.gphoto.org.
    
    Enjoy the wonderful world of gphoto!
hu: A gtkam segítségével többféle digitális
    fényképezőgépről tölthet le képeket. A 
    program a libgphoto2-t használja. További
    információkat a http://www.gphoto.org oldalon találhat.
