CherryTree - en to uk_UA translation catalogue (845 entries)

en: 
    This program is free software; you can redistribute it and/or modify
    it under the terms of the GNU General Public License as published by
    the Free Software Foundation; either version 3 of the License, or
    (at your option) any later version.
    
    This program is distributed in the hope that it will be useful,
    but WITHOUT ANY WARRANTY; without even the implied warranty of
    MERCHANTABILITY or FITNESS FOR A PARTICULAR PURPOSE.  See the
    GNU General Public License for more details.
    
    You should have received a copy of the GNU General Public License
    along with this program; if not, write to the Free Software
    Foundation, Inc., 51 Franklin Street, Fifth Floor, Boston,
    MA 02110-1301, USA.
uk_UA: 
    Ця програма є вільним програмним забезпеченням;
    ви можете розповсюджувати та/або змінювати його згідно з умовами
    Стандартної Громадської Ліцензії GNU,
    що опублікована Фондом вільного програмного забезпечення,
    або Ліцензії версії 3, або (на ваш розсуд) 
    будь-якої більш пізньої версії.
      
    Програма поширюється в надії, що вона буде корисною,
    але БЕЗ БУДЬ ЯКИХ ГАРАНТІЙНИХ ЗОБОВ'ЯЗАНЬ; 
    навіть без  гарантійних зобов'язань, пов'язаних 
    з СПОЖИВЧИМИ ВЛАСТИВОСТЯМИ ТА ПРИДАТНІСТЮ 
    ДЛЯ ПЕВНИХ ЦІЛЕЙ. Для подробиць дивіться
    Стандартну Громадську Ліцензію GNU.
    
    Ви повинні були отримати копію Загальної Громадської
    Ліцензії GNU разом з цією програмою. Якщо це не так,
    напишіть у Фундацію Вільного ПЗ (Free Software Foundation, Inc., 
    675 Mass Ave, Cambridge, MA 02139, USA.

en: "%s" is Not a CherryTree Document
uk_UA: "%s" не є документом CherryTree

en: %s Nodes Properties Changed
uk_UA: %s параметри гілок змінені

en: %s write failed - file is missing. Reattach usb driver or shared resource
uk_UA: %s запис неможливий - файл відсутній. Підключіть USB пристрій повторно

en: %s write failed - is file blocked by a sync program?
uk_UA: %s запис неможливий - можливо файл заблокований іншою програмою?

en: A Hierarchical Note Taking Application, featuring Rich Text and Syntax Highlighting
uk_UA: Записник з ієрархічною структурою, можливістю форматувати текст та підсвічуванням синтаксису

en: A Newer Version Is Available!
uk_UA: Доступна нова версія програми!

en: About CherryTree
uk_UA: Про програму CherryTree

en: Add
uk_UA: Додати

en: Add Node from a Plain Text File to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з текстового файлу в існуюче дерево

en: Add Node from an HTML File to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з файлу HTML в існуюче дерево

en: Add Nodes from a Folder of HTML Files to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з папки з файлами HTML в існуюче дерево

en: Add Nodes from a Folder of Markdown Files to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з папки з файлами Markdown в існуюче дерево

en: Add Nodes from a Folder of Plain Text Files to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з папки з текстовими файлами в існуюче дерево

en: Add Nodes of a CherryTree File to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з файлу CherryTree в існуюче дерево

en: Add Nodes of a Gnote Folder to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з каталогу Gnote в існуюче дерево

en: Add Nodes of a KeepNote Folder to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з каталогу KeepNote в існуюче дерево

en: Add Nodes of a Leo File to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з файлу Leo в існуюче дерево

en: Add Nodes of a Mempad File to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з файлу Mempad в існуюче дерево

en: Add Nodes of a NoteCase HTML File to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з HTML файлу NoteCase в існуюче дерево

en: Add Nodes of a RedNotebook HTML file to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з RedNotebook HTML файлу в існуюче дерево

en: Add Nodes of a Tomboy Folder to the Current Tree
uk_UA: Додати гілки з каталогу Tomboy в існуюче дерево

en: Add Nodes of a Treepad Lite File to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з файлу Treepad в існуюче дерево

en: Add Nodes of a Zim Folder to the Current Tree
uk_UA: Додати гілки з каталогу Zim в існуюче дерево

en: Add _Node
uk_UA: Додати гілку

en: Add _Subnode
uk_UA: Додати дочірню гілку

en: Add a Child Node to the Selected Node
uk_UA: Додати дочірню гілку

en: Add a Node having the same Parent of the Selected Node
uk_UA: Додати гілку від цієї батьківської гілки

en: Add a Table Column
uk_UA: Додати рядок таблиці

en: Add a Table Row
uk_UA: Додати рядок таблиці

en: Add a node from a Markdown File to the Current Tree
uk_UA: Імпортувати з файлу Markdown в існуюче дерево

en: Add a node to the current tree using Pandoc
uk_UA: Імпортувати в існуюче дерево, використовуючи Pandadoc

en: Add the Current Node to the Bookmarks List
uk_UA: Добавити поточну гілку в закладки

en: Add to Boo_kmarks
uk_UA: Додати в закладки

en: All the Tree
uk_UA: Усе дерево

en: All, List Matches
uk_UA: Весь список співпадань

en: Anchor Name
uk_UA: Назва якора

en: Anchor Name (optional)
uk_UA: Назва якоря (по бажанню)

en: Anchor Size
uk_UA: Розмір якора

en: Application's Online Manual
uk_UA: Посібник онлайн

en: Arabic
uk_UA: Арабська

en: Are you sure to <b>Delete the node '%s'?</b>
uk_UA: Ви впевнені, що хочете <b>видалити гілку '%s'?</b>

en: Are you sure to Reset to Default?
uk_UA: Ви впевнені, що хочете скинути налаштування?

en: Armenian
uk_UA: Вірменська

en: At Triple Click Select the Whole Paragraph
uk_UA: Потрійне натискання виділяє параграф

en: Auto Link CamelCase Text to Node With Same Name
uk_UA: Автоматично прикріпляти текст в CamelCase до ноди з такою ж назвою

en: Automatic Syntax Highlighting
uk_UA: Автоматичне підсвічування синтаксису

en: Automatically Check for Newer Version
uk_UA: Автоматично перевіряти оновлення

en: Autosave Every
uk_UA: Автоматично зберігати кожні

en: Autosave on Quit
uk_UA: Збереження при закритті

en: B_ookmarks
uk_UA: Закладки

en: Backup files are by default 3 in the same folder of the corrupted document, with the same name plus trailing tildes (~, ~~, ~~~). Try first the backup with one tilde: copy the file to another directory, remove the trailing tilde and open with cherrytree. If it still fails, try the one with two tildes and if it still fails try the one with three tildes
uk_UA: По-замовчуванню зберігається 3 бекапи в тому ж каталозі що і пошкоджений документ. Вони мають суфікси (~, ~~, ~~~). Спочатку спробуйте бекап з одною тільдою. Скопіюйте його в інший каталог, приберить тільду з назви і відкрийте в CherryTree. Якщо цей бекап теж пошкоджений, спробуйте бекапи з двома та трьома тільдами.

en: Backward
uk_UA: Назад

en: Bold
uk_UA: Напівжирний

en: Bulgarian
uk_UA: Болгарська

en: CSV File
uk_UA: Файл CSV

en: CT saves the document in an encrypted 7zip archive. When viewing or editing the document, CT extracts the encrypted archive to a temporary folder, and works on the unencrypted copy. When closing, the unencrypted copy is deleted from the temporary directory. Note that in the case of application or system crash, the unencrypted document will remain in the temporary folder.
uk_UA: CT зберігає документ в зашифрованому 7zip-архіві. Під час відкриття або редагування документа CT дістає його з зашифрованого файлу в тимчасову папку і працює з ним як з звичайним документом. Після закриття файлу незашифрована копія видаляється з тимчасової папки. Під час краху системи або програми незашифрована копія може залишитись в тимчасовій папці.

en: C_hange Case
uk_UA: Змінити регістр символів

en: C_hange Node Properties
uk_UA: Змінити параметри гілки

en: C_opy Row
uk_UA: Копіювати рядок

en: C_ut Anchor
uk_UA: Вирізати якір

en: C_ut CodeBox
uk_UA: Вирізати блок коду

en: C_ut Embedded File
uk_UA: Вирізати файл

en: C_ut Image
uk_UA: Вирізати зображення

en: C_ut LatexBox
uk_UA: Вирізати блок LaTeX

en: C_ut Link
uk_UA: Вирізати посилання

en: C_ut Row
uk_UA: Вирізати рядок

en: C_ut Table
uk_UA: Вирізати таблицю

en: Cannot Edit Embedded File in Read Only Node
uk_UA: Неможливо редагувати файли в гілках тільки для читання

en: Change CodeBox _Properties
uk_UA: Змінити параметри блока коду

en: Change Selected
uk_UA: Змінити виділене

en: Change the Color of the Selected Text Background
uk_UA: Змінити колір фону тексту

en: Change the Color of the Selected Text Foreground
uk_UA: Змінити колір тексту

en: Change the Selected Node's Children Syntax Highlighting to the Parent's Syntax Highlighting
uk_UA: Синхронізувати тип підсвічування синтаксису з батьківською гілкою

en: Change the Selected Node's Parent
uk_UA: Змінити батьківську гілку

en: Chars for Bulleted List
uk_UA: Символи для маркованого списку

en: Chars for Smart Double Quotes
uk_UA: Символи для автозаміни лапок

en: Chars for Smart Single Quotes
uk_UA: Символи для автозаміни лапок

en: Chars for Table Of Content
uk_UA: Символи для змісту

en: Chars for Todo List
uk_UA: Символи для TODO списку

en: Chars to Select at Double Click
uk_UA: Символи для виділення подвійним нажаттям

en: Check for a Newer Version
uk_UA: Перевірити оновлення

en: Checking for Newer Version...
uk_UA: Перевірка наявності нових версій...

en: CherryTree Document
uk_UA: Документ CherryTree

en: CherryTree Hierarchical Note Taking
uk_UA: Записник CherryTree

en: Children _Inherit Syntax
uk_UA: Наслідувати синтаксис

en: Chinese Simplified
uk_UA: Китайська спрощена

en: Chinese Traditional
uk_UA: Китайська традиційна

en: Choose Existing Anchor
uk_UA: Виберіть існуючий якір

en: Choose Existing Tag
uk_UA: Виберіть існуючий тег

en: Choose Storage Type
uk_UA: Виберіть тип сховища

en: Clear All Tree Nodes Properties of Exclusions From Search
uk_UA: Очистити всі виключення з пошуку

en: Clone the Text Format Type at Cursor
uk_UA: Скопіювати форматування тексту в позиції курсору

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Code
uk_UA: Код

en: Code Execution
uk_UA: Виконання коду

en: Code Font
uk_UA: Шрифт коду

en: CodeBox _Load From Text File
uk_UA: Завантажити в блок коду з текстового файлу

en: CodeBox _Save To Text File
uk_UA: Зберегти блок коду в текстовий файл

en: Collapse All the Tree Nodes
uk_UA: Згорнути гілки дерева

en: Collapse all Nodes
uk_UA: Згорнути гілки

en: Colors
uk_UA: Кольори

en: Column Properties
uk_UA: Параметри стовпців

en: Columns
uk_UA: Стовпці

en: Command Palette
uk_UA: Палітра команд

en: Command per Node/CodeBox Type
uk_UA: Команда по типу гілки/блоку коду

en: Cop_y Link to Node
uk_UA: Копіювати посилання на гілку

en: Copy Anchor Link
uk_UA: Копіювати посилання якора

en: Copy Link to the Selected Node to Clipboard
uk_UA: Копіювати посилання на гілку в буфер обміну

en: Copy Link to the Underlying Anchor to Clipboard
uk_UA: Редагувати посилання якора в буфер обміну

en: Copy Node and S_ubnodes
uk_UA: Копіювати гілку з дочірніми гілками

en: Copy a Table Row
uk_UA: Копіювати рядок

en: Copy as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
uk_UA: Скопіювати як текст, ігноруючи форматування

en: Copy the Current Row/Selected Rows
uk_UA: Копіювати виділений рядок / рядки

en: Copy the Selected Anchor
uk_UA: Копіювати виділений якір

en: Copy the Selected CodeBox
uk_UA: Копіювати виділений блок коду

en: Copy the Selected Embedded File
uk_UA: Копіювати виділений файл

en: Copy the Selected Image
uk_UA: Копіювати виділене зображення

en: Copy the Selected LatexBox
uk_UA: Копіювати виділений блок LaTeX

en: Copy the Selected Link
uk_UA: Копіювати виділене посилання

en: Copy the Selected Node and the Subnodes
uk_UA: Копіювати виділену гілку з дочірніми гілками

en: Copy the Selected Table
uk_UA: Копіювати виділену таблицю

en: Could not access the executable 'dvipng'
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до виконуваного файлу 'dvipng'

en: Could not access the executable 'latex'
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до виконуваного файлу 'latex'

en: Could not access the executables 'latex' and 'dvipng'
uk_UA: Не вдалося отримати доступ до виконувані файли 'latex' і 'dvipng'

en: Create a Backup Copy Before Saving
uk_UA: Створити резервну копію перед збереженням

en: Create a new window
uk_UA: Нове вікно

en: Croatian
uk_UA: Хорватська

en: Cu_t Row
uk_UA: Вирізати рядок

en: Cu_t as Plain Text
uk_UA: Вирізати як звичайний текст

en: Current Line Background
uk_UA: Фон поточного рядка

en: Cursor
uk_UA: Курсор

en: Custom Actions
uk_UA: Інші дії

en: Custom Background
uk_UA: Інший колір фону

en: Custom Backup Directory
uk_UA: Каталог для резервних копій

en: Cut a Table Row
uk_UA: Вирізати рядок

en: Cut as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
uk_UA: Вирізати як текст, ігноруючи форматування

en: Cut the Current Row/Selected Rows
uk_UA: Вирізати виділений рядок / рядки

en: Cut the Selected Anchor
uk_UA: Вирізати виділений якір

en: Cut the Selected CodeBox
uk_UA: Вирізати виділений блок коду

en: Cut the Selected Embedded File
uk_UA: Вирізати виділений файл

en: Cut the Selected Image
uk_UA: Вирізати виділене зображення

en: Cut the Selected LatexBox
uk_UA: Вирізати виділений блок LaTeX

en: Cut the Selected Link
uk_UA: Вирізати виділене посилання

en: Cut the Selected Table
uk_UA: Вирізати виділену таблицю

en: Czech
uk_UA: Чеська

en: D_ismiss Link
uk_UA: Забути посилання

en: Dark Background, Light Text
uk_UA: Темний фон, світлий текст

en: Date Created
uk_UA: Дата створення

en: Date Modified
uk_UA: Дата зміни

en: De_lete Column
uk_UA: Видалити стовпець

en: De_lete Node
uk_UA: Видалити гілку

en: De_lete Row
uk_UA: Видалити рядок

en: Debug Log Directory
uk_UA: Каталог для логів

en: Decrease CodeBox Height
uk_UA: Зменшити висоту блока коду

en: Decrease CodeBox Width
uk_UA: Зменшити ширину блока коду

en: Decrease Column Width
uk_UA: Зменшити ширину стовпця

en: Decrease the Height of the CodeBox
uk_UA: Зменшити висоту блока коду

en: Decrease the Size of the Toolbar Icons
uk_UA: Зменшити іконки панелі інструментів

en: Decrease the Width of the CodeBox
uk_UA: Зменшити ширину блока коду

en: Decrease the Width of the Column
uk_UA: Зменшити ширину стовпця

en: Dedicated Bookmarks Menu in Menubar
uk_UA: Окреме меню для закладок

en: Default Text Nodes Icons
uk_UA: Іконки для текстових гілок

en: Default Width
uk_UA: Ширина по-замовчуванню

en: Delete CodeBox _Keep Content
uk_UA: Видалити блок коду зі зберіганням тексту

en: Delete the Current Row/Selected Rows
uk_UA: Видалити виділений рядок / рядки

en: Delete the Selected Anchor
uk_UA: Видалити виділений якір

en: Delete the Selected CodeBox
uk_UA: Видалити виділений блок коду

en: Delete the Selected CodeBox But Keep Its Content
uk_UA: Видалити блок коду зі зберіганням тексту

en: Delete the Selected Embedded File
uk_UA: Видалити виділений файл

en: Delete the Selected Image
uk_UA: Видалити виділене зображення

en: Delete the Selected LatexBox
uk_UA: Видалити виділений блок LaTeX

en: Delete the Selected Link
uk_UA: Видалити виділене посилання

en: Delete the Selected Node
uk_UA: Видалити гілку

en: Delete the Selected Table
uk_UA: Видалити виділену таблицю

en: Delete the Selected Table Column
uk_UA: Видалити виділений стовпець

en: Delete the Selected Table Row
uk_UA: Видалити рядок

en: Did you Quit the External Applications?
uk_UA: Ви завершили зовнішню програму?

en: Disable Menubar i_n Titlebar
uk_UA: Вимкнути меню в заголовці

en: Dismiss the Link Associated to the Image
uk_UA: Забути посилання зв'язане з зображенням

en: Dismiss the Selected Link
uk_UA: Забути виділене посилання

en: Display Tree on the Right Side
uk_UA: Відображати дерево праворуч

en: Do Not Place the Menubar in the Titlebar
uk_UA: Не показувати меню в заголовці

en: Do you want to Continue?
uk_UA: Ви хочете продовжувати?

en: Do you want to Execute the Code?
uk_UA: Ви хочете виконати код?

en: Do you want to Save the Changes?
uk_UA: Ви хочете зберегти зміни?

en: Do you want to steal the shortcut?
uk_UA: Ви хочете перепризначити клавішу?

en: Downloading
uk_UA: Завантаження

en: Duplicate Node _and Subnodes
uk_UA: Продублювати гілку з дочірніми гілками

en: Duplicate the Current Row/Selection
uk_UA: Продублювати поточний рядок / виділення

en: Duplicate the Selected Node
uk_UA: Продублювати гілку

en: Duplicate the Selected Node and the Subnodes
uk_UA: Продублювати виділену гілку з дочірніми гілками

en: Dutch
uk_UA: Голландська

en: E_xit CherryTree
uk_UA: Вийти з CherryTree

en: E_xpand All Nodes
uk_UA: Розгорнути гілки

en: Edit Anchor
uk_UA: Редагувати якір

en: Edit CodeBox
uk_UA: Редагувати блок коду

en: Edit Keyboard Shortcut
uk_UA: Редагувати клавіші

en: Edit Table Properties
uk_UA: Редагувати параметри таблиці

en: Edit _Anchor
uk_UA: Редагувати якір

en: Edit _Link
uk_UA: Редагувати посилання

en: Edit the Link Associated to the Image
uk_UA: Редагувати посилання зв'язане з зображенням

en: Edit the Properties of the CodeBox
uk_UA: Редагувати параметри блока коду

en: Edit the Properties of the Selected Node
uk_UA: Редагувати параметри виділеної гілки

en: Edit the Selected Image
uk_UA: Редагувати виділене зображення

en: Edit the Selected LatexBox
uk_UA: Редагувати виділене блок LaTeX

en: Edit the Table Properties
uk_UA: Редагувати властивості таблиці

en: Edit the Underlying Anchor
uk_UA: Редагувати якір

en: Edit the Underlying Link
uk_UA: Редагувати посилання

en: Edit/Insert
uk_UA: Редагування/Вставка

en: Embedded File Automatically Updated:
uk_UA: Файл автоматично оновлено:

en: Embedded File Icon Size
uk_UA: Розмір іконки вставленого файлу

en: Embedded File Size Limit
uk_UA: Ліміт для вставки файлів

en: Enable Automatic Indentation
uk_UA: Ввімкнути автоматичний відступ

en: Enable Custom File Link Clicked Action
uk_UA: Відкривати файли

en: Enable Custom Folder Link Clicked Action
uk_UA: Відкривати каталоги

en: Enable Custom Web Link Clicked Action
uk_UA: Відкривати веб-посилання

en: Enable Debug Log
uk_UA: Ввімкнути логування

en: Enable Markdown Auto Replacement (Experimental)
uk_UA: Ввімкнути автозаміну Markdown (Експерементально)

en: Enable Menubar i_n Titlebar
uk_UA: Ввімкнути меню в заголовці

en: Enable Smart Quotes Auto Replacement
uk_UA: Ввімкнути автозаміну лапок

en: Enable Spell Check
uk_UA: Включити перевірку орфографії

en: Enable Symbol Auto Replacement
uk_UA: Ввімкнути автозаміну символів

en: Enable System Tray Docking
uk_UA: Сховати в системний трей

en: Enable Word Count in Statusbar
uk_UA: Ввімкнути лічильник слів в статусному рядку

en: Enable/Disable _Spell Check
uk_UA: Ввімкнути/Вимкнути перевірку орфографії

en: English
uk_UA: Англійська

en: Enter Password for %s
uk_UA: Введіть пароль для %s

en: Enter the New Password Twice
uk_UA: Введіть пароль двічі

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error Parsing the CherryTree File:
    "%s"
uk_UA: Помилка відкриття файлу CherryTree:
    "%s"

en: Exclude from Searches:
uk_UA: Виключити з пошуку:

en: Execute Code
uk_UA: Виконати код

en: Exit from CherryTree
uk_UA: Вийти з CherryTree

en: Expand All the Tree Nodes
uk_UA: Розгорнути гілки дерева

en: Expand CodeBoxes Automatically
uk_UA: Автоматично розтягувати блоки коду

en: Expand Node at Mouse Click
uk_UA: Розгорнути гілку кліком мишки

en: Expand all Nodes
uk_UA: Розгорнути гілки

en: Export
uk_UA: Експорт

en: Export Preferences
uk_UA: Експорт налаштувань

en: Export Table as CSV File
uk_UA: Експорт таблиці в файл CSV

en: Export To CherryTree Document
uk_UA: Експорт в документ CherryTree

en: Export To HTML
uk_UA: Експорт до HTML

en: Export To PDF
uk_UA: Експорт до PDF

en: Export To _HTML
uk_UA: Експорт до HTML

en: Export To _PDF
uk_UA: Експорт до _PDF

en: Export to HTML at specified directory path
uk_UA: Експорт в HTML в існуючий каталог

en: Export to PDF at specified directory path
uk_UA: Експорт в PDF в існуючий каталог

en: Export to Plain Text
uk_UA: Експорт в текстовий файл

en: Export to Plain _Text
uk_UA: Експорт в текстовий файл

en: Export to Text at specified directory path
uk_UA: Експорт в TXT в існуючий каталог

en: Export to a single file (for HTML or TXT)
uk_UA: Экспорт в файл (HTML або TXT)

en: F_ormat
uk_UA: Форматування

en: Failed to Retrieve Latest Version Information - Try Again Later
uk_UA: Неможливо перевірити наявність нової версії. Спробуйте пізніше

en: File
uk_UA: Файл

en: Find Next
uk_UA: Найти наступний

en: Find Previous
uk_UA: Найти попередній

en: Find _Again
uk_UA: Повторити пошук

en: Find _Back
uk_UA: Повторити пошук у зворотньому напрямку

en: Find _in Multiple Nodes
uk_UA: Пошук по декількох гілках

en: Find in Multiple Nodes
uk_UA: Пошук по декількох гілках

en: Find in Multiple Nodes...
uk_UA: Пошук по декількох гілках...

en: Find in Nodes Names and Tags
uk_UA: Пошук назвах гілок та тегах

en: Find in _Nodes Names and Tags
uk_UA: Пошук по всіх гілках та тегах

en: Find into the Selected Node Content
uk_UA: Пошук в виділеній гілці

en: Find/Replace
uk_UA: Пошук/Заміна

en: Finnish
uk_UA: Фінський

en: First From Selection
uk_UA: Перше від виділення

en: First in All Range
uk_UA: Перше по всьому діапазону

en: Fonts
uk_UA: Шрифти

en: For example, on Mac OS the packages to install are:
uk_UA: Наприклад, в Mac OS пакети для встановлення:

en: For example, on Ubuntu the packages to install are:
uk_UA: Наприклад, в Ubuntu пакети для встановлення:

en: Format
uk_UA: Форматування

en: Format Clo_ne
uk_UA: Скопіювати форматування

en: Format _Latest
uk_UA: Останнє форматування

en: Forward
uk_UA: Вперед

en: French
uk_UA: Французька

en: From File using _Pandoc
uk_UA: З файла використовуючи Pandadoc

en: From T_omboy Folder
uk_UA: З T_omboy

en: From T_reepad Lite File
uk_UA: З T_reepad

en: From _CherryTree File
uk_UA: З CherryTree

en: From _Folder of HTML Files
uk_UA: З папки з файлами HTML

en: From _Folder of Markdown Files
uk_UA: З папки з файлами Markdown

en: From _Folder of Plain Text Files
uk_UA: З папки з текстовими файлами

en: From _Gnote Folder
uk_UA: З Gnote

en: From _HTML File
uk_UA: З файлу HTML

en: From _KeepNote Folder
uk_UA: З KeepNote

en: From _Leo File
uk_UA: З Leo

en: From _Markdown File
uk_UA: З файлу _Markdown

en: From _Mempad File
uk_UA: З Mempad

en: From _NoteCase HTML File
uk_UA: З HTML файлу NoteCase

en: From _Plain Text File
uk_UA: З текстового файлу

en: From _RedNotebook HTML
uk_UA: З RedNotebook HTML

en: From _Zim Folder
uk_UA: З Zim

en: Full Screen _On/Off
uk_UA: Повноекранний режим

en: German
uk_UA: Німецька

en: Go _Back
uk_UA: Назад

en: Go _Forward
uk_UA: Вперед

en: Go to the Next Visited Node
uk_UA: Перейти до наступної гілки

en: Go to the Previous Visited Node
uk_UA: Перейти до попередньої гілки

en: Greek
uk_UA: Грецька

en: HTML Document
uk_UA: HTML документ

en: Handle the Bookmarks List
uk_UA: Керування списком закладок

en: Has the System Tray appeared on the panel?
uk_UA: Іконка з'явилась в системній панелі?

en: Height
uk_UA: Висота

en: Help
uk_UA: Допомога

en: Hide (Restore with '%s')
uk_UA: Cховати (Відновити з '%s')

en: Hide Right Side Auxiliary Icon
uk_UA: Сховати допоміжну іконку з правої сторони

en: Hide the Window
uk_UA: Сховати вікно

en: Highlight Current Line
uk_UA: Підсвічування пробільні символи

en: Highlight Matching Brackets
uk_UA: Підсвічування відповідних дужок

en: Hindi India
uk_UA: Хінді Індія

en: Horizontal Rule
uk_UA: Горизонтальна лінія

en: Hungarian
uk_UA: Угорська

en: I_nsert
uk_UA: Вставити

en: Icon Theme
uk_UA: Тема Іконок

en: Image Format Not Recognized
uk_UA: Формат зображення не розпізнаний

en: Image Properties
uk_UA: Параметри зображення

en: Image Size dpi
uk_UA: Розмір зображення dpi

en: Import
uk_UA: Імпорт

en: Import Preferences
uk_UA: Імпорт налаштувань

en: Import from CSV File
uk_UA: Імпорт з файлу CSV

en: Include Node Name
uk_UA: Друкувати назву гілки

en: Increase CodeBox Height
uk_UA: Збільшити висоту блока коду

en: Increase CodeBox Width
uk_UA: Збільшити ширину блока коду

en: Increase Column Width
uk_UA: Збільшити ширину стовпця

en: Increase the Height of the CodeBox
uk_UA: Збільшити висоту блока коду

en: Increase the Size of the Toolbar Icons
uk_UA: Збільшити іконки панелі інструментів

en: Increase the Width of the CodeBox
uk_UA: Збільшити ширину блока коду

en: Increase the Width of the Column
uk_UA: Збільшити ширину стовпця

en: Indent the Current Paragraph
uk_UA: Додати відступ параграфа

en: Index
uk_UA: Зміст

en: Info
uk_UA: Інформація

en: Insert Anchor
uk_UA: Вставити якір

en: Insert File
uk_UA: Вставити файл

en: Insert Horizontal Rule
uk_UA: Bставити горизонтальну лінію

en: Insert I_mage
uk_UA: Вставити зображення

en: Insert Late_x
uk_UA: Вставити LaTeX

en: Insert LatexBox
uk_UA: Вставити блок LaTeX

en: Insert Spaces Instead of Tabs
uk_UA: Використовувати пробіли замість табуляції

en: Insert T_OC
uk_UA: Вставити таблицю змісту

en: Insert Table
uk_UA: Вставити таблицю

en: Insert Table of Contents
uk_UA: Вставити таблицю змісту

en: Insert Timestam_p
uk_UA: Вставити дату

en: Insert Timestamp
uk_UA: Вставити дату

en: Insert _Anchor
uk_UA: Вставити якір

en: Insert _CodeBox
uk_UA: Вставити блок коду

en: Insert _File
uk_UA: Вставити файл

en: Insert _Horizontal Rule
uk_UA: Bставити горизонтальну лінію

en: Insert _Special Character
uk_UA: Вставити символ

en: Insert _Table
uk_UA: Вставити таблицю

en: Insert _Today's Node
uk_UA: Вставити сьогоднішню гілку

en: Insert a CodeBox
uk_UA: Вставити блок коду

en: Insert a Link/Edit the Underlying Link
uk_UA: Вставити / Редагувати посилання

en: Insert a Node with Hierarchy Year/Month/Day
uk_UA: Вставити гілку з ієрархією Рік/Місяць/День

en: Insert a Special Character
uk_UA: Вставити спеціальний символ

en: Insert a Table
uk_UA: Вставити таблицю

en: Insert an Anchor
uk_UA: Вставити якір

en: Insert an Image
uk_UA: Вставити зображення

en: Insert/Edit Link
uk_UA: Вставити / Редагувати посилання

en: Insert/Edit _Link
uk_UA: Вставити / Редагувати посилання

en: Install the package 'xterm' or configure a different terminal in the Preferences Dialog
uk_UA: Встановіть пакет 'xterm' або налаштуйте інший термінал в діалозі налаштувань

en: Involved Nodes
uk_UA: Зв'язані гілки

en: Italian
uk_UA: Італійська

en: Italic
uk_UA: Курсив

en: Iterate Latest Find/Replace
uk_UA: Повторити останню заміну

en: Iterate the Last Find Operation
uk_UA: Повторити останній пошук

en: Iterate the Last Find Operation in Opposite Direction
uk_UA: Повторити останній пошук у зворотньому напрямку

en: Iterate the Last Replace Operation
uk_UA: Повторити останню заміну

en: Japanese
uk_UA: Японська

en: Justify Center the Current Paragraph
uk_UA: Вирівняти поточний абзац по центру

en: Justify Fill the Current Paragraph
uk_UA: Вирівняти поточний абзац по обох краях

en: Justify Left the Current Paragraph
uk_UA: Вирівняти поточний абзац по лівому краю

en: Justify Right the Current Paragraph
uk_UA: Вирівняти поточний абзац по правому краю

en: Justify _Center
uk_UA: Вирівняти по центру

en: Justify _Fill
uk_UA: Вирівняти по обох краях

en: Justify _Left
uk_UA: Вирівняти по лівому краю

en: Justify _Right
uk_UA: Вирівняти по правому краю

en: Kazakh
uk_UA: Казахська

en: Keyboard Shortcuts
uk_UA: Клавіатурні прив'язування

en: Korean
uk_UA: Корейська

en: L_ist
uk_UA: Список

en: LaTeX Math Symbols Reference
uk_UA: Довідник математичних символів LaTeX

en: LaTeX Math and Equations Tutorial
uk_UA: Підручник з математичних рівнянь LaTeX

en: Language
uk_UA: Мова

en: Last Visited Nodes on Node Name Header
uk_UA: Останні відвідані гілки у заголовку

en: Latex Text
uk_UA: LaTeX текст

en: Leaving the Node Type Rich Text you will Lose all Formatting for This Node, Do you want to Continue?
uk_UA: При відключенні режиму форматування тексту, буде втрачено форматування для цієї гілки. Продовжити?

en: Leo Document
uk_UA: Документ Leo

en: Light Background, Dark Text
uk_UA: Світлий фон, темний текст

en: Limit of Undoable Steps Per Node
uk_UA: Ліміт операцій відміни

en: Line
uk_UA: Рядок

en: Line Content
uk_UA: Зміст рядка

en: Line Numbers Background
uk_UA: Колір фону нумерації рядків

en: Line Numbers Foreground
uk_UA: Колір тексту нумерації рядків

en: Line Wrapping Indentation
uk_UA: Відступ для перенесення тексту

en: Lines Stripped
uk_UA: Очищені рядки

en: Link Name
uk_UA: Назва посилання

en: Links
uk_UA: Посилання

en: Links Tree in Every Page
uk_UA: Дерево посилань на кожній сторінці

en: Lithuanian
uk_UA: Литовська

en: Load the CodeBox Content From a Text File
uk_UA: Завантажити в блок коду з текстового файлу

en: Lower the Case of the Selection/the Underlying Word
uk_UA: Нижній регістр виділеного тексту

en: Markdown Document
uk_UA: Документ Markdown

en: Match Case
uk_UA: Враховувати регістр

en: Matches
uk_UA: Співпадання

en: Memory of Latest Text Format Type
uk_UA: Запам'ятовування останнього форматування тексту

en: Mempad Document
uk_UA: Документ Mempad

en: Minutes
uk_UA: Хвилин

en: Miscellaneous
uk_UA: Різне

en: Mo_ve Down Row
uk_UA: Пересунути рядок вниз

en: Monospace
uk_UA: Моноширинний шрифт

en: Move Column _Left
uk_UA: Стовпець ліворуч

en: Move Column _Right
uk_UA: Стовпець праворуч

en: Move Down the Current Row/Selected Rows
uk_UA: Пересунути вниз виділений рядок / рядки

en: Move Focus to Text at Mouse Click
uk_UA: Перенести фокус на текст кліком мишки

en: Move Row _Down
uk_UA: Пересунути рядок вниз

en: Move Row _Up
uk_UA: Пересунути рядок вгору

en: Move Up the Current Row/Selected Rows
uk_UA: Пересунути вгору виділений рядок / рядки

en: Move the Selected Bookmark Down
uk_UA: Пересунути закладку вниз

en: Move the Selected Bookmark Up
uk_UA: Пересунути закладку вгору

en: Move the Selected Column Left
uk_UA: Пересунути виділений стовпець ліворуч

en: Move the Selected Column Right
uk_UA: Пересунути виділений стовпець праворуч

en: Move the Selected Node Down
uk_UA: Пересунути гілку вниз

en: Move the Selected Node Left
uk_UA: Пересунути гілку ліворуч

en: Move the Selected Node Right
uk_UA: Пересунути виділену гілку праворуч

en: Move the Selected Node Up
uk_UA: Пересунути гілку вгору

en: Move the Selected Row Down
uk_UA: Пересунути рядок вниз

en: Move the Selected Row Up
uk_UA: Пересунути рядок вгору

en: New Child Node Properties
uk_UA: Нові параметри дочірньої гілки

en: New Node Properties
uk_UA: Нові параметри гілки

en: New Node in New Page
uk_UA: Новугілку з нової сторінки

en: No CodeBox is Selected
uk_UA: Блок коду не виділено

en: No Icon
uk_UA: Без іконки

en: No Keyboard Shortcut
uk_UA: Немає клавіші

en: No Node is Selected
uk_UA: Гілку не виділено

en: No Previous Node Copy Was Performed During This Session or the Source Tree is No Longer Available
uk_UA: В цій сесії ви не виконували копіювання гілки або дерево недоступне

en: No Previous Search Was Performed During This Session
uk_UA: В цій сесії не було операції пошуку

en: No Previous Text Format Was Performed During This Session
uk_UA: В цій сесії не було операцій форматування тексту

en: No Text is Selected
uk_UA: Текст не виділено

en: No anchor named '%s' found
uk_UA: Якір з назвою '%s' знайдено

en: Nod_es Sort
uk_UA: Сортування

en: Node Change _Parent
uk_UA: Змінити батьківську гілку

en: Node Content
uk_UA: Зміст гілки

en: Node Created After
uk_UA: Гілка створена після

en: Node Created Before
uk_UA: Гілка створена перед

en: Node Modified After
uk_UA: Гілка змінена після

en: Node Modified Before
uk_UA: Гілка змінена перед

en: Node Name
uk_UA: Назва гілки

en: Node Name and Tags
uk_UA: Назва гілки та теги

en: Node Properties
uk_UA: Параметри гілки

en: Node Type
uk_UA: Тип гілки

en: Node _Down
uk_UA: Пересунути гілку вниз

en: Node _Left
uk_UA: Пересунути гілку ліворуч

en: Node _Move
uk_UA: Пересунути гілку

en: Node _Right
uk_UA: Пересунути гілку праворуч

en: Node _Up
uk_UA: Пересунути гілку вгору

en: Node name to focus
uk_UA: Назва гілки для фокуса

en: Nodes Status at Startup
uk_UA: Статус гілок після запуску

en: Nodes in Bookmarks Always Visible
uk_UA: Завжди видимі гілки в закладках

en: Not Protected
uk_UA: Не захищено

en: Number of Anchors
uk_UA: Кількість якорів

en: Number of Backups to Keep
uk_UA: Кількість резервних копій

en: Number of Code Nodes
uk_UA: Кількість гілок з кодом

en: Number of CodeBoxes
uk_UA: Кількість блоків коду

en: Number of Embedded Files
uk_UA: Кількість вставлених файлів

en: Number of Images
uk_UA: Кількість зображень

en: Number of LatexBoxes
uk_UA: Кількість блоків LaTeX

en: Number of Plain Text Nodes
uk_UA: Кількість гілок з простим текстом

en: Number of Rich Text Nodes
uk_UA: Кількість гілок з форматованим текстом

en: Number of Tables
uk_UA: Кількість таблиць

en: Online Manual
uk_UA: Посібник онлайн

en: Online _Manual
uk_UA: Посібник онлайн

en: Only Selected Node and Subnodes
uk_UA: Тільки виділені гілки з дочірніми гілками

en: Only at the Start of the Line
uk_UA: Тільки на початку рядка

en: Open Embedded File
uk_UA: Відкрити файл

en: Open a CherryTree Document
uk_UA: Відкрийте документ CherryTree

en: Open a Recent CherryTree Document
uk_UA: Відкрити недавній документ CherryTree

en: Open the Directory with Preferences Files
uk_UA: Відкрити каталог з файлами налаштувань

en: Options
uk_UA: Налаштування

en: Overwrite if export path already exists
uk_UA: Перезаписати, якщо файл існує

en: PDF File
uk_UA: Файл PDF

en: PNG Image
uk_UA: Зображення PNG

en: P_rint
uk_UA: Друк

en: Pa_ge Setup
uk_UA: Налаштування сторінки

en: Pandoc executable could not be found, please ensure it is in your path
uk_UA: Виконавчий файл Pandadoc не знайдено. Будь ласка перевірте його наявність

en: Password Protected
uk_UA: Захищено паролем

en: Password to open document
uk_UA: Пароль від документа

en: Paste a Table Row
uk_UA: Вставити рядок

en: Paste as Plain Text, Discard the Rich Text Formatting
uk_UA: Вставити як текст, ігноруючи форматування

en: Paste the Copied Node and Subnodes
uk_UA: Вставити гілка з дочірніми гілками

en: Pick a Background Color
uk_UA: Вибор кольору фону

en: Pick a Color
uk_UA: Вибор кольору

en: Pick a Foreground Color
uk_UA: Вибор кольору тексту

en: Place the Menubar in the Titlebar
uk_UA: Показувати меню в заголовці

en: Plain Text
uk_UA: Звичайний текст

en: Plain Text Document
uk_UA: Текстовий документ

en: Plain Text and Code
uk_UA: Звичайний текст і код

en: Polish
uk_UA: Польська

en: Portuguese
uk_UA: Португальська

en: Portuguese Brazil
uk_UA: Португальська бразильська

en: Preferences
uk_UA: Налаштування

en: Preferences File
uk_UA: Файл налаштувань

en: Print
uk_UA: Друк

en: Print CherryTree version
uk_UA: Показати версію CherryTree

en: Question
uk_UA: Питання

en: Quit the Application
uk_UA: Вийти з програми

en: Quit the External Applications Before Quit CherryTree.
uk_UA: Завершити зовнішню програму перед виходом з CherryTree.

en: Read Only
uk_UA: Тільки читання

en: Redo Previously Discarded Operation
uk_UA: Повернути останню операцію

en: Reference
uk_UA: Довідник

en: Regular Expression
uk_UA: Регулярний вираз

en: Reload After External Update to CT* File
uk_UA: Перезавантажити документ після оновлення файлу іншою програмою

en: Reload Document From Last Session
uk_UA: Завантажити документ з останньої сесії

en: Remove Color
uk_UA: Видалити колір

en: Remove Selected
uk_UA: Видалити виділене

en: Remove from list
uk_UA: Видалити з списку

en: Remove the Current Node from the Bookmarks List
uk_UA: Видалити поточну гілку з закладок

en: Remove the Formatting from the Selected Text
uk_UA: Прибрати форматування тексту

en: Remove the Selected Bookmark
uk_UA: Видалити закладку

en: Rename
uk_UA: Перейменувати

en: Rename Embedded File
uk_UA: Перейменувати вставлений файл

en: Replace
uk_UA: Замінити

en: Replace A_gain
uk_UA: Повторити заміну

en: Replace Tabs with Spaces
uk_UA: Замінити табуляцію пробілами

en: Replace in Current Node...
uk_UA: Заміна в поточній гілці...

en: Replace in Multiple Nodes
uk_UA: Заміна в декількох гілках

en: Replace in Multiple Nodes...
uk_UA: Заміна в декількох гілках...

en: Replace in _Multiple Nodes
uk_UA: Заміна в декількох гілках

en: Replace into the Selected Node Content
uk_UA: Замінити у виділеній гілці

en: Replace with
uk_UA: Замінити

en: Reset to Default
uk_UA: Скинути налаштування

en: Restore Expanded/Collapsed Status
uk_UA: Зберігати статус гілок

en: Rich Text
uk_UA: Форматований текст

en: Ro_w
uk_UA: Рядок

en: Romanian
uk_UA: Румуньска

en: Rows
uk_UA: Рядки

en: Run in secondary session, independent from main session
uk_UA: Запустити другий сеанс

en: Russian
uk_UA: Російська

en: Save File
uk_UA: Зберегти файл

en: Save File As
uk_UA: Зберегти файл як

en: Save File and Vacuum
uk_UA: Зберегти файл і стиснути

en: Save File as
uk_UA: Зберегти файл як

en: Save _As
uk_UA: Зберегти як

en: Save and _Vacuum
uk_UA: Зберегти і стиснути

en: Save the CodeBox Content To a Text File
uk_UA: Зберегти зміст блока коду в текстовий файл

en: Save the Selected Image as a PNG file
uk_UA: Зберегти виділене зображення в формат PNG

en: Save the Selected LatexBox as a PNG file
uk_UA: Зберегти виділене блок LaTeX в формат PNG

en: Saving
uk_UA: Збереження

en: Scalable Tags
uk_UA: Масштабовані теги

en: Scale
uk_UA: Масштабування

en: Scroll Beyond Last Line
uk_UA: Прокрутка за межі документу

en: Search for
uk_UA: Шукати

en: Search in Current Node...
uk_UA: Пошук в поточній гілці...

en: Search options
uk_UA: Налаштування пошуку

en: Select Element to Add
uk_UA: Виберіть елемент для додання

en: Select File
uk_UA: Зберегти файл

en: Select Folder
uk_UA: Виберіть каталог

en: Select Node Icon
uk_UA: Іконка для гілки

en: Select the New Parent
uk_UA: Виберіть нову батьківську гілку

en: Selected Node Only
uk_UA: Тільки виділена гілка

en: Selected Node and Subnodes
uk_UA: Виділена гілка з дочірніми гілками

en: Selected Text Only
uk_UA: Тільки виділений текст

en: Selection Background
uk_UA: Фон виділення

en: Selection Foreground
uk_UA: Текст виділення

en: Set Dark Theme Icons
uk_UA: Темна тема іконок

en: Set Default Icons
uk_UA: Іконки по-замовчуванню

en: Set Light Theme Icons
uk_UA: Світла тема іконок

en: Set up the Page for Printing
uk_UA: Налаштування сторінки для друку

en: Set/Unset _Bulleted List
uk_UA: Маркований список

en: Set/Unset _Numbered List
uk_UA: Нумерований список

en: Set/Unset _To-Do List
uk_UA: Список To-Do

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a Bulleted List
uk_UA: Ввімкнути / Вимкнути маркований список

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a Numbered List
uk_UA: Ввімкнути / Вимкнути нумерований список

en: Set/Unset the Current Paragraph/Selection as a To-Do List
uk_UA: Ввімкнути / Вимкнути список To-Do

en: Show All Matches _Dialog
uk_UA: Показати останні співпадання

en: Show File Name on Top of Embedded File Icon
uk_UA: Показувати назву файлу над іконкою

en: Show Iterated Find/Replace Dialog
uk_UA: Показати діалог останніх замін

en: Show Line Numbers
uk_UA: Показати номери рядків

en: Show Menubar:
uk_UA: Показати меню:

en: Show Search All Matches Dialog
uk_UA: Показати діалог останніх співпадань

en: Show White Spaces
uk_UA: Відображувати пробільні символи

en: Show the Document Directory in the Window Title
uk_UA: Показувати шлях до документу в заголовку

en: Show the Full Path in the Node Name Header
uk_UA: Показувати повний шлях в заголовці

en: Show/Hide Node Name _Header
uk_UA: Показати / Сховати заголовок

en: Show/Hide Tool_bar
uk_UA: Показати / Сховати дерево панель інструментів

en: Show/Hide _CherryTree
uk_UA: Показати / Сховати _CherryTree

en: Show/Hide _Lines Node Parent to Children
uk_UA: Показати / Сховати лінії

en: Show/Hide _Menubar
uk_UA: Показати / Сховати меню

en: Show/Hide _Statusbar
uk_UA: Показати / Сховати панель інструментів

en: Show/Hide _Tree Explorer
uk_UA: Показати / Сховати дерево

en: Single File
uk_UA: Один файл

en: Size
uk_UA: Розмір

en: Slovenian
uk_UA: Словенська

en: Small
uk_UA: Маленькі

en: Sort Rows As_cending
uk_UA: Сортувати рядки в порядку зростання

en: Sort Rows De_scending
uk_UA: Сортувати рядки в порядку спадання

en: Sort Siblings A_scending
uk_UA: Елементи в порядку зростання

en: Sort Siblings D_escending
uk_UA: Елементи в порядку спадання

en: Sort Tree _Ascending
uk_UA: Рядки в порядку зростання

en: Sort Tree _Descending
uk_UA: Рядки в порядку спадання

en: Sort all the Rows Ascending
uk_UA: Сортувати рядки в порядку зростання

en: Sort all the Rows Descending
uk_UA: Сортувати рядки в порядку спадання

en: Sort all the Siblings of the Selected Node Ascending
uk_UA: Сортувати елементи в порядку зростання

en: Sort all the Siblings of the Selected Node Descending
uk_UA: Сортувати елементи в порядку спадання

en: Sort the Bookmarks Ascending
uk_UA: Закладки в порядку зростання

en: Sort the Bookmarks Descending
uk_UA: Закладки в порядку спадання

en: Sort the Tree Ascending
uk_UA: Рядки в порядку зростання

en: Sort the Tree Descending
uk_UA: Рядки в порядку спадання

en: Spanish
uk_UA: Іспанська

en: Special Characters
uk_UA: Спеціальні символи

en: Spell Check
uk_UA: Перевірка орфографії

en: Spell Check Language
uk_UA: Мова перевірки орфографії

en: Split Toolbar
uk_UA: Розділити панель інструментів

en: Start Minimized in the System Tray
uk_UA: Звернути в трей після запуску

en: Start Word
uk_UA: Початок слова

en: Start a New Instance of CherryTree
uk_UA: Відкрити нове вікно CherryTree

en: Storage Type
uk_UA: Тип сховища

en: Stri_p Trailing Spaces
uk_UA: Очистити пробіли в кінці рядка

en: Strip Trailing Spaces
uk_UA: Очистити пробіли в кінці рядка

en: Style Scheme Editor
uk_UA: Редактор схема кольорів

en: Style Schemes
uk_UA: Схема кольорів

en: Supported Symbols Auto Replacements
uk_UA: Символи, що підтримуються для автозаміни

en: Swedish
uk_UA: Шведський

en: System Default
uk_UA: Скинути налаштування

en: System Tray
uk_UA: Системний лоток

en: Tab Width
uk_UA: Ширина табуляції

en: Table
uk_UA: Таблиця

en: Table Size
uk_UA: Розмір таблиці

en: Tabs Replaced
uk_UA: Табуляцію замінено

en: Tag Name
uk_UA: Назва тегу

en: Tags
uk_UA: Теги

en: Tags for Searching
uk_UA: Теги для пошуку

en: Temporary Files were Created and Opened with External Applications.
uk_UA: Тимчасові файли були створені чи відкриті зовнішньою програмою.

en: Terminal Command
uk_UA: Команда терміналу

en: Text
uk_UA: Текст

en: Text Background
uk_UA: Колір фону

en: Text C_olor Background
uk_UA: Колір фону

en: Text Color Background
uk_UA: Колір фону

en: Text Color Foreground
uk_UA: Колір тексту

en: Text Editor
uk_UA: Текстовий редактор

en: Text Foreground
uk_UA: Колір тексту

en: Text _Color Foreground
uk_UA: Колір тексту

en: Text and Code
uk_UA: Текст і код

en: The Current Document was Updated.
uk_UA: Поточний документ було оновлено.

en: The Cursor is Not into a Paragraph
uk_UA: Курсор за межами абзацу

en: The Document %s was Not Found
uk_UA: Документ '%s' не знайдено

en: The Document was Reloaded After External Update to CT* File
uk_UA: Документ було перезавантажено після оновлення файла іншою програмою

en: The File Link '%s' is Not Valid
uk_UA: Посилання на файл '%s' некоректне

en: The Folder Link '%s' is Not Valid
uk_UA: Посилання на каталог '%s' некоректне

en: The Keyboard Shortcut '%s' is already in use
uk_UA: Клавіша '%s' вже використовується

en: The Link Refers to a Node that Does Not Exist Anymore (Id = %s)
uk_UA: Посилання на неіснуючу гілку (Id = %s)

en: The Maximum Size for Embedded Files is %s MB
uk_UA: Максимальний розмір файлів %s Мб

en: The Password Fields Must be Filled
uk_UA: Пароль повинен бути уведений

en: The Selected Node
uk_UA: Виділена гілка

en: The Selected Node is Read Only
uk_UA: Виділена гілка в режимі тільки для читання

en: The Size of the Toolbar Icons is already at the Maximum Value
uk_UA: Розмір іконок панелі інструментів максимальний

en: The Size of the Toolbar Icons is already at the Minimum Value
uk_UA: Розмір іконок панелі інструментів мінімальний

en: The Source Tree Node is No Longer Available
uk_UA: Гілка дерева недоступна

en: The Subnodes
uk_UA: Дочірні гілки

en: The Tree Root
uk_UA: Дерево

en: The Tree is Empty!
uk_UA: Дерево пусте!

en: The Two Inserted Passwords Do Not Match
uk_UA: Уведені паролі не співпадають

en: The current associated action is '%s'
uk_UA: Поточна дія '%s'

en: The database file %s is corrupt, see log for more details
uk_UA: Файл бази даних %s пошкоджений, дивіться лог для інформації

en: The new chosen parent is still the old parent!
uk_UA: Вибрана нова батьківська гілка є старою!

en: The new parent can't be one of his children!
uk_UA: Нова батьківська гілка не може бути дочірньою!

en: The new parent can't be the very node to move!
uk_UA: Нову батьківську гілку неможливо пересунути!

en: The node <b>has Children, they will be Deleted too!</b>
uk_UA: Гілка <b>має дочірні гілки, які теж будуть видалені!</b>

en: The pattern '%s' was not found
uk_UA: Шаблон '%s' не знайдено

en: Theme
uk_UA: Тема

en: There are No Anchors in the Selected Node
uk_UA: В виділеній гілці немає якорів

en: This Change will have Effect Only After Restarting CherryTree
uk_UA: Зміни набудуть чинності після перезапускання CherryTree

en: This Feature is Available Only in Rich Text Nodes
uk_UA: Ця функція доступна лише в режимі форматованого тексту

en: This Feature is Not Available in Automatic Syntax Highlighting Nodes
uk_UA: Ця функція не доступна в режимі підсвічування синтаксису

en: This Node
uk_UA: Ця гілка

en: Time filter
uk_UA: Часовий фільтр

en: Timestamp Format
uk_UA: Формат дати

en: To File
uk_UA: Файл

en: To Folder
uk_UA: Каталог

en: To Node
uk_UA: Гілка

en: To WebSite
uk_UA: Вебсайт

en: Toggle Bold Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати напівтовсте написання до тексту

en: Toggle Enable/Disable Spell Check
uk_UA: Ввімкнути/Вимкнути перевірку орфографії

en: Toggle Focus Between Tree and Text
uk_UA: Переключити фокус між Деревом та Текстом

en: Toggle Full Screen On/Off
uk_UA: Повноекранний режим

en: Toggle Italic Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати курсивне написання до тексту

en: Toggle Monospace Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати моноширинний шрифт до тексту

en: Toggle Show/Hide CherryTree
uk_UA: Показати / Сховати CherryTree

en: Toggle Show/Hide Lines Between Node Parent and Children
uk_UA: Показати / Сховати лінії між батьківськими та дочірніми гілками

en: Toggle Show/Hide Menubar
uk_UA: Показати / Сховати меню

en: Toggle Show/Hide Node Name Header
uk_UA: Показати / Сховати заголовок гілки

en: Toggle Show/Hide Statusbar
uk_UA: Показати / Сховати панель статусу

en: Toggle Show/Hide Toolbar
uk_UA: Показати / Сховати дерево панель інструментів

en: Toggle Show/Hide Tree
uk_UA: Показати / Сховати дерево

en: Toggle Small Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати зменшений шрифт до тексту

en: Toggle Stri_kethrough Property
uk_UA: Закреслений текст

en: Toggle Strikethrough Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати закреслений текст

en: Toggle Su_bscript Property
uk_UA: Нижній індекс

en: Toggle Su_perscript Property
uk_UA: Верхній індекс

en: Toggle Subscript Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати нижній індекс до тексту

en: Toggle Superscript Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати верхній індекс до тексту

en: Toggle Underline Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати підкреслений текст

en: Toggle _Bold Property
uk_UA: Напівтовсте написання

en: Toggle _Focus Tree/Text
uk_UA: Переключити фокус Дерево/Текст

en: Toggle _Font Property
uk_UA: Змінити шрифт

en: Toggle _Italic Property
uk_UA: Курсивне написання

en: Toggle _Monospace Property
uk_UA: Моноширинний шрифт

en: Toggle _Read Only
uk_UA: Тільки читання

en: Toggle _Small Property
uk_UA: Зменшений шрифт

en: Toggle _Underline Property
uk_UA: Підкреслений текст

en: Toggle h1 Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати заголовок h1 до тексту

en: Toggle h2 Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати заголовок h2 до тексту

en: Toggle h3 Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати заголовок h3 до тексту

en: Toggle h4 Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати заголовок h4 до тексту

en: Toggle h5 Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати заголовок h5 до тексту

en: Toggle h6 Property of the Selected Text
uk_UA: Застосувати заголовок h6 до тексту

en: Toggle h_1 Property
uk_UA: Заголовок h1

en: Toggle h_2 Property
uk_UA: Заголовок h2

en: Toggle h_3 Property
uk_UA: Заголовок h3

en: Toggle h_4 Property
uk_UA: Заголовок h4

en: Toggle h_5 Property
uk_UA: Заголовок h5

en: Toggle h_6 Property
uk_UA: Заголовок h6

en: Toggle the Case of the Selection/the Underlying Word
uk_UA: Перемкнути регістр символів виділеного тексту

en: Toggle the Read Only Property of the Selected Node
uk_UA: Режим тільки читання для гілки

en: Too_ls
uk_UA: Інструменти

en: Toolbar
uk_UA: Панель інструментів

en: Tools
uk_UA: Панель інструментів

en: Tree
uk_UA: Дерево

en: Tree Explorer
uk_UA: Дерево

en: Tree Font
uk_UA: Шрифт дерева

en: Tree In_fo
uk_UA: Інформація про дерево

en: Tree Nodes Names Wrapping Width
uk_UA: Ширина перенесення назв гілок

en: Tree Summary Information
uk_UA: Сумарна інформація про дерево

en: Treepad Document
uk_UA: Документ Treepad

en: Turkish
uk_UA: Турецька

en: Tutorial
uk_UA: Підручник

en: Type
uk_UA: Тип

en: Ukrainian
uk_UA: Українська

en: Underline
uk_UA: Підкреслювання

en: Underline Links
uk_UA: Підкреслювати посилання

en: Undo
uk_UA: Відмінити

en: Undo Last Operation
uk_UA: Скасувати останню операцію

en: Unindent the Current Paragraph
uk_UA: Прибрати відступ параграфа

en: Upper the Case of the Selection/the Underlying Word
uk_UA: Верхній регістр виділеного тексту

en: Use Different Cherries per Level
uk_UA: Різні вишні на кожному рівні

en: Use Line Wrapping
uk_UA: Ввімкнути режим перенесення тексту

en: Use Relative Paths for Files And Folders
uk_UA: Використовувати відносні шляхи до файлів та каталогів

en: Use Selected Color
uk_UA: Використовувати вибраний колір

en: Use Selected Icon
uk_UA: Використовувати іконку

en: Vertical Space Around Lines
uk_UA: Вертикальний відступ

en: Vertical Space in Wrapped Lines
uk_UA: Вертикальний відступ для рядків

en: View
uk_UA: Вид

en: Warning
uk_UA: Попередження

en: Warning: One or More Images Were Reduced to Enter the Page
uk_UA: Попередження: зображення були зменшені

en: Who is the Parent?
uk_UA: Вкажіть батьківську гілку?

en: Whole Word
uk_UA: Ціле слово

en: Width
uk_UA: Ширина

en: Word Count
uk_UA: Кількість слів

en: Write to %s Failed
uk_UA: Записати в %s не вдалося

en: Writing to Disk...
uk_UA: Запис на диск...

en: You Are Using a Development Version
uk_UA: Ви використовуєте версію для розробників

en: You Are Using the Latest Version Available
uk_UA: Встановлена остання версія програми

en: You Have No Write Access to %s
uk_UA: Недоступний запис у файл %s

en: You must associate a command to '%s'.
    Do so in the Preferences Dialog
uk_UA: Ви повинні асоціювати команду з '%s'.
    Це можна зробити в діалозі налаштувань

en: Your system does not support the System Tray
uk_UA: Ваша система не підтримує системну панель

en: _About
uk_UA: Про програму

en: _Add Column
uk_UA: Додати стовпець

en: _Add Row
uk_UA: Додати рядок

en: _Bookmarks
uk_UA: Закладки

en: _Check Newer Version
uk_UA: Перевірити оновлення

en: _Clear All Exclusions From Search
uk_UA: Очистити всі виключення з пошуку

en: _Collapse All Nodes
uk_UA: Згорнути гілки

en: _Command Palette
uk_UA: Палітра команд

en: _Copy Anchor
uk_UA: Копіювати якір

en: _Copy CodeBox
uk_UA: Копіювати блок коду

en: _Copy Embedded File
uk_UA: Копіювати файл

en: _Copy Image
uk_UA: Копіювати зображення

en: _Copy LatexBox
uk_UA: Копіювати блок LaTeX

en: _Copy Link
uk_UA: Копіювати посилання

en: _Copy Row
uk_UA: Копіювати рядок

en: _Copy Table
uk_UA: _Скопіювати таблицю

en: _Copy as Plain Text
uk_UA: Скопіювати як звичайний текст

en: _Decrease Toolbar Icons Size
uk_UA: Зменшити іконки панелі інструментів

en: _Delete Anchor
uk_UA: Видалити якір

en: _Delete CodeBox
uk_UA: Видалити блок коду

en: _Delete Embedded File
uk_UA: Видалити файл

en: _Delete Image
uk_UA: Видалити зображення

en: _Delete LatexBox
uk_UA: Видалити блок LaTeX

en: _Delete Link
uk_UA: Видалити посилання

en: _Delete Table
uk_UA: Видалити таблицю

en: _Duplicate Node
uk_UA: Продублювати гілку

en: _Duplicate Row
uk_UA: Продублювати рядок

en: _Edit
uk_UA: Редагування

en: _Edit Image
uk_UA: Редагувати зображення

en: _Edit LatexBox
uk_UA: Редагувати блок LaTeX

en: _Edit Table Properties
uk_UA: Редагувати властивості таблиці

en: _Execute Code
uk_UA: Виконати код

en: _Exit CherryTree
uk_UA: Вийти з CherryTree

en: _Export
uk_UA: Експорт

en: _Export Preferences
uk_UA: Експорт налаштувань

en: _Export To CherryTree Document
uk_UA: Експорт в документ CherryTree

en: _File
uk_UA: Файл

en: _Find
uk_UA: Знайти

en: _Find in Node Content
uk_UA: Пошук в гілці

en: _Handle Bookmarks
uk_UA: Керування закладками

en: _Help
uk_UA: Допомога

en: _Hide
uk_UA: Сховати

en: _Import
uk_UA: Імпорт

en: _Import Preferences
uk_UA: Імпорт налаштувань

en: _Increase Toolbar Icons Size
uk_UA: Збільшити іконки панелі інструментів

en: _Indent Paragraph
uk_UA: Додати відступ параграфа

en: _Insert
uk_UA: Вставити

en: _Justify
uk_UA: Вирівнювання

en: _Lower Case of Selection/Word
uk_UA: Нижній регістр

en: _Move Up Row
uk_UA: Пересунути рядок вгору

en: _New Instance
uk_UA: Нове вікно

en: _Open File
uk_UA: Відкрити файл

en: _Open Preferences Directory
uk_UA: Відкрити каталог налаштувань

en: _Paste Node and Subnodes
uk_UA: Вставити гілку з дочірніми гілками

en: _Paste Row
uk_UA: Вставити рядок

en: _Paste as Plain Text
uk_UA: Вставити як звичайний текст

en: _Preferences
uk_UA: Налаштування

en: _Quit
uk_UA: Вийти

en: _Recent Documents
uk_UA: Недавні документи

en: _Redo
uk_UA: Повернути

en: _Remove Formatting
uk_UA: Прибрати форматування

en: _Remove from Bookmarks
uk_UA: Видалити з закладок

en: _Rename
uk_UA: Перейменувати

en: _Replace
uk_UA: Заміна

en: _Replace Tabs with Spaces
uk_UA: Замінити табуляцію пробілами

en: _Replace in Node Content
uk_UA: Замінити в гілці

en: _Save
uk_UA: Зберегти

en: _Save Image as PNG
uk_UA: Зберегти зображення в формат PNG

en: _Save LatexBox as PNG
uk_UA: Зберегти блок LaTeX в формат PNG

en: _Search
uk_UA: Пошук

en: _Table Export
uk_UA: Експорт таблиці

en: _Toggle Case of Selection/Word
uk_UA: Перемкнути регістр символів

en: _Toggle Heading Property
uk_UA: Змінити заголовок

en: _Tree
uk_UA: Дерево

en: _Undo
uk_UA: Скасувати

en: _Unindent Paragraph
uk_UA: Прибрати відступ параграфа

en: _Upper Case of Selection/Word
uk_UA: Верхній регістр

en: _View
uk_UA: Вид

en: pixels
uk_UA: пікселів
