MATE Desktop Environment - en to uk translation catalogue (216 entries)

en: 
    %s v%s, (c) 2002-2014 Simon Flöry
    
    Usage: %s [options]
    
    options:
    (GTK options)
     -h, --help		Show this usage message
     -v, --version		Show version information
    
    Compiled against GTK version %i.%i.%i
    Linked against GTK version %i.%i.%i
    %s-precision floating point numbers.
uk: 
    %s v%s, (c) 2002-2014 Simon Flöry
    
     Використання: %s [ключі]  
    
    ключі:
    (Параметри GTK) 
     -h, --help		Показати цю довідку
     -v, --version		Надрукувати інформацію про версію
    
    Зібрано з GTK %i.%i.%i версії
    Злінковано з GTK %i.%i.%i версії
    %s-точність чисел з плаваючою точкою.

en: %s Preferences
uk: %s Налаштування

en: <b>Appearance</b>
uk: <b>Відображення</b>

en: <b>Binary Settings</b>
uk: <b>Двійкова</b>

en: <b>Decimal Settings</b>
uk: <b>Десяткова</b>

en: <b>Dimension</b>
uk: <b>Розміри</b>

en: <b>Font</b>
uk: <b>Шрифт</b>

en: <b>Hexadecimal Settings</b>
uk: <b>Шістнадцядкова</b>

en: <b>Modules Visibility</b>
uk: <b>Модулі</b>

en: <b>Octal Settings</b>
uk: <b>Вісімкова</b>

en: <b>Startup</b>
uk: <b>Запуск</b>

en: <b>User defined constants:</b>
uk: <b>Користувацькі константи:</b>

en: <b>User defined functions:</b>
uk: <b>Користувацькі функції:</b>

en: <b>Visibility</b>
uk: <b>Зовнішній вигляд</b>

en: A dialog that is used to change preferences settings.
uk: Діялоґ для зміни налаштувань.

en: About galculator
uk: Про galculator

en: Active module color:
uk: Колір активного модулю:

en: Add
uk: Додати

en: Add current display value to memory
uk: Додати поточне значення до значення у пам’яті

en: Angle _units
uk: Вимір _кутів

en: Angle base units
uk: Одиниці виміру кутів

en: Arithmetic operation
uk: Арифметична операція

en: Background color:
uk: Колір тла:

en: Binary
uk: Двійкова

en: Bitwise complement
uk: Побітове доповнення

en: Button font:
uk: Шрифт написів:

en: Buttons
uk: Кнопки

en: Change sign
uk: Змінити знак

en: Clear
uk: Очистити

en: Clear display
uk: Очистити дисплей

en: Close Bracket
uk: Закриваюча дужка

en: Closes the dialog.
uk: Закриває діялоґ.

en: Configure number base:
uk: Система числення

en: Constants
uk: Константи

en: Copyright (c) 2002-2014 by Simon Flöry <simon.floery@rechenraum.com>
uk: Авторське право (c) 2002-2014 by Simon Flöry <simon.floery@rechenraum.com>

en: Cosine
uk: Косинус

en: Cu_t Display Value
uk: Ви_різати

en: D_egrees
uk: Г_радуси

en: Decimal
uk: Десяткова

en: Decimal point
uk: Десяткова крапка

en: Delete
uk: Вилучити

en: Description
uk: Опис

en: Description:
uk: Опис:

en: Display
uk: Зовнішній вигляд

en: Display Control
uk: Керуючі

en: Divide
uk: Поділити

en: Eight
uk: Вісім

en: Enter
uk: Обчислити результат

en: Enter exponent (base: 10)
uk: Ввід експоненти (основа: 10)

en: Euler's Number
uk: Число Ейлера

en: Expression
uk: Вираз

en: Expression:
uk: Вираз:

en: Factorial
uk: Факторіал

en: Five
uk: П’ять

en: Fix length to a multiple of
uk: Фіксувати розрядність кратної

en: Formula entry text field - enter string expression to compute here.
uk: Поле для уведення формули.

en: Four
uk: Чотири

en: Functions
uk: Функції

en: General
uk: Загальні

en: Hexadecimal
uk: Шістнадцяткова

en: Hexadecimal 0xA
uk: Шістнадцяткове 0xA

en: Hexadecimal 0xB
uk: Шістнадцяткове 0xB

en: Hexadecimal 0xC
uk: Шістнадцяткове 0xC

en: Hexadecimal 0xD
uk: Шістнадцяткове 0xD

en: Hexadecimal 0xE
uk: Шістнадяткове 0xE

en: Hexadecimal 0xF
uk: Шістнадцяткове 0xF

en: Hyperbolic mode
uk: Гіперболічний режим

en: Inactive module color:
uk: Колір неактивного модулю:

en: Inverse mode
uk: Інверсний режим

en: Left shift
uk: Зсув вліво

en: Logarithm (base: 10)
uk: Десятковий логарифм

en: Logical
uk: Логічні операції

en: Logical AND
uk: Логічне побітове І

en: Logical OR
uk: Логічне побітове АБО

en: Logical XOR
uk: Логічне побітове виключаюче АБО

en: Minimal button height:
uk: Мінімальна висота:

en: Minimal button width:
uk: Мінімальна ширина:

en: Module font:
uk: Шрифт модулів:

en: Modulus
uk: Залишок від ділення

en: Multiply
uk: Помножити

en: Name
uk: Ім’я

en: Name:
uk: Ім’я:

en: Natural logarithm (base: e)
uk: Натуральный логарифм

en: Nine
uk: Дев’ять

en: Notation
uk: Режим вводу

en: Notation _modes
uk: Режими вводу

en: Number base units
uk: Системи числення

en: Number of bits:
uk: Кількість бітів:

en: Numbers
uk: Числа

en: Octal
uk: Вісімкова

en: One
uk: Один

en: Open Bracket
uk: Відкриваюча дужка

en: Open brackets
uk: Відкриті дужки

en: Percent
uk: Відсоток

en: Perform simple and scientific calculations
uk: Виконання простих і наукових розрахунків

en: Pi
uk: Пі

en: Pick a Active Module Color
uk: Оберіть колір активного модулю

en: Pick a Button Font
uk: Вибрати шрифт кнопок

en: Pick a Display Background Color
uk: Вибрати колір тла дисплею

en: Pick a Display Result Font Color
uk: Вибрати колір шрифту показу результату

en: Pick a Inactive Module Color
uk: Оберіть колір неактивного модулю

en: Pick a Module Font
uk: Вибрати шрифт модулів

en: Pick a RPN Stack Color
uk: Оберіть колір для зворотнього польського запису

en: Pick a RPN Stack Font
uk: Оберіть шрифт для зворотнього польського запису

en: Pick a Result Font
uk: Вибрати шрифт результатів

en: Please submit a bugreport.
uk: Будь ласка, надішліть повідомлення про помилку.

en: Power
uk: Зведення у ступінь

en: RPN stack color:
uk: Колір стеку RPN:

en: RPN stack font:
uk: Шрифт стеку RPN:

en: Read from memory
uk: Прочитати з пам’яті

en: Remember display value on exit
uk: Відновлювати стан дисплею при запуску

en: Reset calculator (clear all)
uk: Скидання (очистити усе)

en: Result Display
uk: Показ результату

en: Result font color:
uk: Колір результату:

en: Result font:
uk: Шрифт результату:

en: Save to memory
uk: Зберегти у пам’яті

en: Separator block length:
uk: Розбивати на блоки довжини:

en: Separator character:
uk: Розділювач:

en: Seven
uk: Сім

en: Show _menu bar
uk: Показувати _рядок меню

en: Show menu bar
uk: Показувати рядок меню

en: Show separator
uk: Показувати розділювач

en: Show thousands separator
uk: Показувати розділювач

en: Signed
uk: Зі знаком

en: Sine
uk: Синус

en: Six
uk: Шість

en: Square
uk: Зведення у квадрат

en: Square root
uk: Квадратний корінь

en: Standard
uk: Стандартні

en: Subtract
uk: Відняти

en: Sum
uk: Додати

en: Tangent
uk: Танґенс

en: The main program window.
uk: Головне вікно проґрами.

en: Three
uk: Три

en: Two
uk: Два

en: Update
uk: Замінити

en: Use custom button font
uk: Використовувати інший шрифт

en: User defined functions
uk: Користувацькі функції

en: Value
uk: Значення

en: Value:
uk: Значення:

en: Variable
uk: Змінна

en: Variable:
uk: Змінна:

en: Zero
uk: Нуль

en: [%s] %c - unknown operation character. %s
uk: [%s] %c – невідомий керуючий символ. %s.

en: [%s] Conversion of floating point number in float2string failed because buffer was too small. %s
    )
uk: [%s] Конвертація числа з плаваючою комою у float2string завершилася невдало тому, що буфер був замалий. %s. )

en: [%s] Conversion of floating point number in float2stringP failed because buffer was too small. %s
    )
uk: [%s] Конвертація числа з плаваючою комою у float2stringP завершилася невдало тому, що буфер був замалий. %s. )

en: [%s] Couldn't load %s. This file is necessary     to build galculator's user interface. Make sure you did a make install and the file     is accessible!
uk: [%s] Не вдалося завантажити %s. Цей файл є необхідним для створення користувацького інтерфейсу galculator. Переконайтеся, що провели встановлення і файл є доступним!

en: [%s] Line_index exceeds valid range in function "display_delete_line". %s
uk: [%s] Line_index перевищує можливе значення у функції "display_delete_line". %s

en: [%s] configuration file - We reset at least one separator character as it coincides with the decimal point. If you recently changed your locales settings, this is nothing to worry about.
uk: [%s] файл налаштувань - Ми скидаємо принаймні один роздільний знак, коли він збігається з десятковою крапкою. Якщо ви нещодавно змінювали свої мовні налаштування, тоді нічого хвилюватись.

en: [%s] configuration file: %s has to be TRUE or FALSE. Using defaults. %s
uk: [%s] файл конфігурації: %s повинен бути TRUE або FALSE. Використовуються типові: %s

en: [%s] configuration file: Failed to create directory %s.
uk: [%s] файл конфігурації: Не вдалося створити каталог %s.

en: [%s] configuration file: We will move the configuration file from %s to %s. After you quit %s, you may remove the configuration file from its old location %s.
uk: [%s] файл конфігурації: Ми перемістимо файл конфігурації з %s у %s. Після завершення %s ви можете вилучити файл конфігурації зі старого розташування %s.

en: [%s] configuration file: couldn't open configuration file %s for reading. Nothing to worry about if you are starting %s for the first time. Using defaults.
uk: [%s] файл конфігурації: не вдалося відкрити файл конфігурації %s для читання. Турбуватися немає про що, якщо ви запускаєте %s вперше. Використовуються типові налаштування.

en: [%s] configuration file: couldn't save/write to configuration file %s.
uk: [%s] файл конфігурації: не вдалося зберегти/записати у файл конфігурації %s.

en: [%s] configuration file: failed to convert %s to a number properly. Have you changed your locales? %s
uk: [%s] файл конфігурації: не вдалося коректно конвертувати %s у число. Ви змінили локаль? %s

en: [%s] configuration file: ignoring unknown "key_type" in "config_structure". %s
uk: [%s] файл налаштувань: пропускаю невідомий "key_type" у "config_structure". %s

en: [%s] configuration file: ignoring unknown entry %s=%s. %s
uk: [%s] файл конфігурації: невідоме входження %s=%s ігнорується. %s

en: [%s] configuration file: ignoring unknown key_type in config structure. %s
uk: [%s] файл конфігурації: ігнорується невідомий key_type у структурі конфігурації. %s

en: [%s] configuration file: strange boolean when writing. Skipping this key. %s
uk: [%s] файл налаштувань: дивний логічний знак при написанні. Пропускаю цей знак. %s

en: [%s] failed to convert %s in function "ftoax". %s
uk: [%s]  не вдалося конвертувати %s у функції "ftoaxf". %s

en: [%s] failed to convert %s to a number properly in function "string2double". Have you changed your locales? Deleting your configuration file might solve this problem. %s
uk: [%s] не вдалося правильно перетворити %s у цифру у фукнції "string2double". Ви змінювали мовні налаштування? Вилучення файлу з налаштуваннями може вирішити цю проблему. %s

en: [%s] failed to convert char %c in function "axtof". %s
uk: [%s] не вдалося конвертувати символ %c у функції "axtof". %s

en: [%s] failed to convert color %s in function "set_button_color". %s
uk: [%s] не вдалося змінити колір %s у функції "set_button_color". %s

en: [%s] failed to find widget %s in function "activate_menu_item". %s
uk: [%s] не вдалося знайти віджет %s у функції "activate_menu_item". %s

en: [%s] flex parser was called more than %i times. Do you know what you are doing? If not: %s
uk: [%s] парсер гнучкості був викликаний більше, ніж %i разів. Ви знаєте, що робите? Якщо ні: %s

en: [%s] found unknown section %s in configuration file %s. Using preceding section.
uk: [%s] знайдена невідома секція %s у файлі конфігурації %s. Використовується попередня секція.

en: [%s] length of decimal point (in locale) is not supported: >%s<
    You might face problems when using %s! %s
    )
uk: [%s] довжина десяткової крапки (у мовах) не підтримується: >%s<
    В вас можуть виникнути складнощі при використанні %s! %s
    )

en: [%s] on_main_window_check_resize should not get called. %s
uk: [%s] on_main_window_check_resize не повинен бути викликаний. %s

en: [%s] on_prefs_number_combo_changed failed to retrieve iter. %s
uk: [%s] on_prefs_number_combo_changed не вдалося отримати  процес
    . %s

en: [%s] unknown angle base in function "rad2x". %s
uk: [%s] невідома система вимірювань у функції "rad2x". %s

en: [%s] unknown angle base in function "x2rad". %s
uk: [%s] невідома система вимірювань у функції "x2rad". %s

en: [%s] unknown display option in function "display_change_option"
uk: [%s] невідома опція виводу у функції "display_change_option"

en: [%s] unknown notation mode in function "all_clear". %s
uk: [%s] невідома режимна позначка у функції "all_clear". %s

en: [%s] unknown number base in function "get_display_number_length". %s
uk: [%s] невідома система числення у функції "get_display_number_length". %s

en: [%s] unknown number base in function "get_display_number_string". %s
uk: [%s] невідома система числення у функції "get_display_number_string". %s

en: [%s] unknown number base in function "get_sep". %s
uk: [%s] невідома система числення у функції "get_sep". %s

en: [%s] unknown number base in function "get_sep_char". %s
uk: [%s] невідома система числення у функції "get_sep_char". %s

en: [%s] unknown number base in function "get_sep_length". %s
uk: [%s] невідома система числення у функції "get_sep_length". %s

en: [%s] unknown number base in function "string2double". %s
uk: [%s] невідома система числення у функції "string2double". %s

en: _About...
uk: _Про проґраму...

en: _Algebraic
uk: _Алгебраїчний

en: _Basic Mode
uk: _Простий

en: _Binary
uk: _Двійкова

en: _Calculator
uk: _Калькулятор

en: _Copy Display Value
uk: _Копіювати

en: _Decimal
uk: _Десяткова

en: _Edit
uk: _Редагувати...

en: _File
uk: _Файл

en: _Formula Entry
uk: Ввід _формули

en: _Gradians
uk: _Гради

en: _Help
uk: _Допомога

en: _Hexadecimal
uk: _Шістнадцяткова

en: _Number bases
uk: Система числення

en: _Octal
uk: _Вісімкова

en: _Paper Mode
uk: _Режим паперу

en: _Paste As Display Value
uk: _Вставити

en: _Paste and Append to Display Value
uk: _Вставте і Додайте, щоб вивести значення

en: _Preferences...
uk: _Налаштування

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Radians
uk: _Радіани

en: _Reverse Polish (RPN)
uk: _Зворотній польський запис (RPN)

en: _Scientific Mode
uk: _Інженерний

en: _View
uk: _Вигляд

en: a GTK+ based scientific calculator
uk: Інженерний калькулятор на базі GTK+

en: finite stack size (x, y, z, t)
uk: обмежений розмір стеку (x, y, z, t)

en: galculator - Preferences
uk: galculator - Налаштування

en: infinite stack size
uk: необмежений розмір стеку

en: pi
uk: пі

en: roll
uk: прокрутити

en: roll down stack
uk: Перемістити стек донизу

en: save here
uk: зберегти тут

en: swap current number with top of stack
uk: замінити поточне число першим із переліку

en: unknown display option in function "change_option"
uk: невідома опція відображення у функції "change_option"

en: unknown number base
uk: невідома система числення

en: unsupported hyperbolic function
uk: непідтримувана гіперболічна функція

en: unsupported inverse function
uk: непідтримувана зворотня функція
