gtkam 0.2.0 - en to uk translation catalogue (193 entries)

en: %liK (%li bytes)
uk: %liкБ (%li байтів)

en: %s
    
    %s %s with options:
        %s
uk: %s
    
    %s %s з параметрами:
        %s

en: %s
    %s %s with options:
        %s
uk: %s
    %s %s з параметрами:
        %s

en: +90 degrees
uk: +90 градусів

en: -90 degrees
uk: -90 градусів

en: /Capture image...
uk: /Захопити зображення…

en: /Delete directory
uk: /Вилучити каталог

en: /Make directory...
uk: /Створити каталог…

en: /Remove camera
uk: /Вилучити фотоапарат

en: /Save directory tree...
uk: /Зберегти ієрархію каталогів…

en: /Select camera...
uk: /Вибрати фотоапарат…

en: /Upload file...
uk: /Вивантажити файл…

en: /View _EXIF data
uk: /Пе_реглянути дані EXIF

en: /View camera manual
uk: /Переглянути підручник з фотоапарата

en: /View camera preferences
uk: /Переглянути параметри фотоапарата

en: /View camera summary
uk: /Переглянути резюме щодо фотоапарата

en: /View driver details
uk: /Переглянути дані щодо драйвера

en: /View file _properties
uk: /Переглянути в_ластивості файла

en: /View with.../Built-in viewer
uk: /Переглянути за допомогою…/Вбудованої панелі перегляду

en: /_Delete
uk: /В_илучити

en: /_Save
uk: /З_берегти

en: /_View with...
uk: /П_ереглянути за допомогою…

en: 0 degrees
uk: 0 градусів

en: 180 degrees
uk: 180 градусів

en: <Toolbox>/File/Acquire/Capture from Camera...
uk: <Toolbox>/Файл/Отримати/Захопити з фотоапарата…

en: <Toolbox>/File/Acquire/Load from Camera...
uk: <Toolbox>/Файл/Отримати/Завантажити з фотоапарата…

en: ALWAYS INCLUDE THE FOLLOWING LINES WHEN SENDING DEBUG MESSAGES TO THE MAILING LIST:
uk: ЗАВЖДИ ДОДАВАЙТЕ ВКАЗАНІ НИЖЧЕ РЯДКИ ПІД ЧАС НАДСИЛАННЯ ДІАГНОСТИЧНИХ ПОВІДОМЛЕНЬ ДО СПИСКУ ЛИСТУВАННЯ:

en: Add Camera
uk: Додати фотоапарат

en: Allow multiple frontends
uk: Дозволити декілька оболонок

en: Applying configuration...
uk: Застосування налаштувань…

en: Audio
uk: Аудіо

en: Audio data will be saved if this is checked
uk: Якщо буде позначено цей пункт, буде збережено звукові дані

en: Best
uk: Найкращий

en: Capture
uk: Захоплення

en: Captures images from digital camera
uk: Отримує зображення з цифрових фотоапаратів

en: Capturing image...
uk: Захоплення зображення…

en: Choose whether to use the filename provided by the camera
uk: Визначтеся, чи слід використовувати назви файлів з фотоапарата

en: Could not apply configuration.
uk: Не вдалося застосувати налаштування.

en: Could not capture image.
uk: Не вдалося захопити зображення.

en: Could not capture.
uk: Не вдалося захопити.

en: Could not create directory '%s'
uk: Не вдалося створити каталог «%s»

en: Could not create folder '%s' in folder '%s'.
uk: Не вдалося створити теку «%s» у теці «%s».

en: Could not delete all files in '%s'.
uk: Не вдалося вилучити всі файли у «%s».

en: Could not delete file '%s' in folder '%s'.
uk: Не вдалося вилучити файл «%s» у теці «%s».

en: Could not detect any cameras.
uk: Не вдалося виявити жодного фотоапарата.

en: Could not display '%s'. Either the image type ('%s') is not supported by gtk or the file itself is corrupt.
uk: Не вдалося показати «%s». Або тип зображення («%s») не підтримується gtk, або файл пошкоджено.

en: Could not download '%s' from folder '%s'.
uk: Не вдалося отримати «%s» з теки «%s».

en: Could not download file '%s' from folder '%s'.
uk: Не вдалося отримати файл «%s» з теки «%s».

en: Could not execute command.
uk: Не вдалося виконати команду.

en: Could not get '%s' from folder '%s'.
uk: Не вдалося отримати «%s» з теки «%s».

en: Could not get EXIF information for '%s' in folder '%s'.
uk: Не вдалося отримати дані EXIF щодо «%s» у теці «%s».

en: Could not get abilities of model '%s'.
uk: Не вдалося визначити можливості моделі «%s».

en: Could not get configuration.
uk: Не вдалося отримати налаштування.

en: Could not get file list for folder '%s'
uk: Не вдалося отримати список файлів для теки «%s»

en: Could not get information about file '%s' in folder '%s'.
uk: Не вдалося отримати дані щодо файла «%s» у теці «%s».

en: Could not get number of ports.
uk: Не вдалося отримати дані щодо кількості портів.

en: Could not get number of supported camera models
uk: Не вдалося отримати дані щодо кількості підтримуваних моделей фотоапаратів.

en: Could not get subfolders list for folder '%s'
uk: Не вдалося отримати список підтек для теки «%s»

en: Could not initialize camera.
uk: Не вдалося ініціалізувати фотоапарат.

en: Could not interpret EXIF data.
uk: Не вдалося обробити дані EXIF.

en: Could not list folders in '%s'.
uk: Не вдалося побудувати список тек у «%s».

en: Could not open '%s'!
uk: Не вдалося відкрити «%s»!

en: Could not open '%s'.
uk: Не вдалося відкрити «%s».

en: Could not remove directory '%s'.
uk: Не вдалося вилучити каталог «%s».

en: Could not retrieve information.
uk: Не вдалося отримати дані.

en: Could not save file to '%s'.
uk: Не вдалося зберегти файл до «%s».

en: Could not set file information for '%s' in folder '%s'
uk: Не вдалося встановити дані для «%s» у теці «%s»

en: Could not upload '%s' into '%s'.
uk: Не вдалося вивантажити «%s» до «%s».

en: Creating folder '%s' in folder '%s'...
uk: Створення теки «%s» у теці «%s»…

en: Data
uk: Дані

en: Debug
uk: Діагностика

en: Delete
uk: Вилучити

en: Delete these files?
uk: Вилучити ці файли?

en: Deleting all files in '%s'...
uk: Вилучення всіх файлів у «%s»…

en: Deleting file '%s' from folder '%s'...
uk: Вилучення файла «%s» з теки «%s»…

en: Detect
uk: Виявити

en: Detect USB camera
uk: Виявити фотоапарат, з’єднаний з USB

en: Detecting cameras...
uk: Виявлення фотоапаратів…

en: Do you really want to delete '%s'?
uk: Ви справді хочете вилучити %s?

en: Do you really want to delete all the files in '%s'?
uk: Ви справді хочете вилучити всі файли у «%s»?

en: Do you really want to delete the selected %i files?
uk: Ви справді бажаєте вилучити позначені %i файлів?

en: Don't rotate thumbnail
uk: Не обертати мініатюру

en: Download '%s' subtree to...
uk: Отримання ієрархії «%s» до…

en: Downloading %i files
uk: Отримання %i файлів

en: Downloading %i files from '%s'
uk: Отримання %i файлів з «%s»

en: Downloading %i files...
uk: Отримання %i файлів…

en: Downloading '%s' from '%s'...
uk: Отримання «%s» з «%s»…

en: Downloading '%s' from folder '%s'...
uk: Отримання «%s» з теки «%s»…

en: Downloading file
uk: Отримання файла

en: Downloading file from '%s'
uk: Отримання файла з «%s»

en: Downloading thumbnail of '%s' from folder '%s'...
uk: Отримання мініатюри «%s» з теки «%s»…

en: EXIF data will be saved if this is checked
uk: Якщо буде позначено цей пункт, буде збережено дані EXIF

en: Enhanced
uk: Покращений

en: Error
uk: Помилка

en: File
uk: Файл

en: Filename prefix:
uk: Префікс назв файлів:

en: Folder
uk: Тека

en: General Settings
uk: Загальні параметри

en: Getting EXIF information for file '%s' in folder '%s'...
uk: Отримання даних EXIF для файла «%s» у теці «%s»…

en: Getting configuration...
uk: Отримання налаштувань…

en: Getting information about file '%s' in folder '%s'...
uk: Отримання даних щодо файла «%s» у теці «%s»…

en: Getting information about the camera...
uk: Отримання даних щодо фотоапарата…

en: Getting information about the driver...
uk: Отримання даних щодо драйвера…

en: Getting manual...
uk: Отримання підручника…

en: Gtkam has been compiled without EXIF support.
uk: Gtkam було зібрано без підтримки EXIF.

en: Image
uk: Зображення

en: Image Download Program
uk: Програма для отримання зображень

en: Initializing camera...
uk: Ініціалізуємо фотоапарат…

en: Last modified:
uk: Останні зміни:

en: Listing files in folder '%s'...
uk: Побудова списку файлів у теці «%s»…

en: Listing folders in '%s'...
uk: Побудова списку тек у «%s»…

en: Listing subfolders in folder '%s'...
uk: Побудова списку підтек у теці «%s»…

en: Loading cameras...
uk: Завантаження фотоапаратів…

en: Loads files from digital cameras
uk: Завантажує файли з цифрових фотоапаратів

en: MIME type:
uk: Тип MIME:

en: Many others
uk: Багато інших

en: Model:
uk: Модель:

en: Name
uk: Назва

en: New directory
uk: Створити каталог

en: No additional information available. (1)
uk: Додаткові дані недоступні. (1)

en: No additional information available. (2)
uk: Додаткові дані недоступні. (2)

en: No additional information available. (3)
uk: Додаткові дані недоступні. (3)

en: No additional information available. (4)
uk: Додаткові дані недоступні. (4)

en: No additional information available. (5)
uk: Додаткові дані недоступні. (5)

en: No additional information available. (6)
uk: Додаткові дані недоступні. (6)

en: No cameras detected.
uk: Фотоапаратів не виявлено.

en: None
uk: Немає

en: Open image(s) with:
uk: Відкрити зображення за допомогою:

en: Permissions:
uk: Права доступу:

en: Photos will be saved if this is checked
uk: Якщо буде позначено цей пункт, фотографії буде збережено

en: Please choose a name for the directory that should be created in '%s':
uk: Будь ласка, виберіть назву каталогу, який слід створити у «%s»:

en: Please right-click to access additional menus
uk: Будь ласка, клацніть правою кнопкою, щоб отримати доступ до додаткових меню

en: Please specify the path to the port your camera is attached to:
uk: Будь ласка, вкажіть шлях до порту, з яким з’єднано ваш фотоапарат:

en: Port:
uk: Порт:

en: Preview
uk: Перегляд

en: Problem getting '%s' from folder '%s'.
uk: Проблема під час спроби отримання «%s» з теки «%s».

en: Raw data will be saved if this is checked
uk: Якщо буде позначено цей пункт, буде збережено дані цифрових негативів

en: Read
uk: Читати

en: Removing directory '%s'...
uk: Вилучення каталогу «%s»…

en: Rotate thumbnail by -90 degrees
uk: Обернути мініатюру на -90 градусів

en: Rotate thumbnail by 180 degrees
uk: Обернути мініатюру на 180 градусів

en: Rotate thumbnail by 90 degrees
uk: Обернути мініатюру на 90 градусів

en: Save '%s'...
uk: Зберегти «%s»…

en: Save As...
uk: Зберегти як…

en: Save EXIF data
uk: Зберегти дані EXIF

en: Save audio data
uk: Зберегти звукові дані

en: Save photos
uk: Зберегти фотографії

en: Save photos...
uk: Зберегти фотографії…

en: Save raw data
uk: Зберегти дані негативів

en: Save thumbnails
uk: Зберегти мініатюри

en: Select Camera
uk: Вибір фотоапарата

en: Set to system's time
uk: Встановити у час системи

en: Setting information for file '%s' in '%s'...
uk: Встановлення даних для файла «%s» у «%s»…

en: Size:
uk: Розмір:

en: Speed:
uk: Швидкість:

en: Start numbering with:
uk: Починати нумерацію з:

en: The EXIF data could not be retrieved from the file.
uk: Не вдалося отримати дані EXIF з файла.

en: The file '%s' already exists.
uk: Файл з назвою «%s» вже існує.

en: The port '%s' could not be found. Please make sure that the port exists.
uk: Не вдалося знайти порт «%s». Будь ласка, переконайтеся, що порт існує.

en: There is nothing to be saved.
uk: Нічого зберігати.

en: Thumbnails will be saved if this is checked
uk: Якщо буде позначено цей пункт, мініатюри буде збережено

en: Time
uk: Час

en: Type in the name of the program you want to run, leave blank for none
uk: Введіть назву програми, яку ви хочете запустити. Не заповнюйте, якщо ніяких програм не слід запускати.

en: Type of messages to log:
uk: Тип повідомлень для журналу:

en: Unknown
uk: Невідомо

en: Upload into '%s'...
uk: Вивантажити до «%s»…

en: Uploading '%s' into folder '%s'...
uk: Вивантаження «%s» до теки «%s»…

en: Use filename(s) provided by the camera
uk: Використовувати назви файлів з фотоапарата

en: Verbose
uk: Докладні

en: What to save:
uk: Що зберігати:

en: Zoom _100
uk: Масштаб _1:1

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: _About
uk: _Про програму

en: _Add Camera...
uk: _Додати фотоапарат…

en: _Add camera...
uk: _Додати фотоапарат…

en: _All
uk: _Всі

en: _Camera
uk: _Фотоапарат

en: _Contents
uk: _Вміст

en: _Debug
uk: Ді_агностика

en: _Delete Photos
uk: Ви_лучити фотографії

en: _File
uk: _Файл

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Inverse
uk: _Інвертувати

en: _None
uk: _Жодних

en: _Quit
uk: Ви_йти

en: _Rescan
uk: Перес_канувати

en: _Save Photos
uk: З_берегти фотографії

en: _Select
uk: По_значити

en: _Selected
uk: _Позначені

en: _View
uk: П_ерегляд

en: _View Thumbnails
uk: Переглянути _мініатюри

en: gtkam is a program that lets you download
    images from many digital cameras. It uses
    libgphoto2. More info is available at
    http://www.gphoto.org.
    
    Enjoy the wonderful world of gphoto!
uk: gtkam — програма, за допомогою якої ви можете
    отримувати зображення з багатьох цифрових
    фотоапаратів. Вона використовує libgphoto2.
    Докладніші дані можна знайти на
    http://www.gphoto.org.
    
    Отримайте задоволення від чудового світу gphoto!
