Mirage 0.7.3 - en to uk translation catalogue (244 entries)

en:  seconds
uk:  секунд

en: 1:1 Mode
uk: Режим 1:1

en: A fast GTK+ Image Viewer.
uk: Швидкий переглядач зображень на GTK+.

en: About
uk: Про програму

en: Action
uk: Дія

en: Action Name:
uk: Назва дії

en: Action Shortcut
uk: Ярлик дії

en: Action return code: %s
uk: Код поверення дії: %s

en: Action: %s
uk: Дія: %s

en: Add Custom Action
uk: Додати дії користувача

en: Add action
uk: Додати дію

en: All files
uk: Усі файли

en: All images have been viewed. Would you like to cycle through the images again?
uk: Всі зображення проглянуто. Ви хочете проглянути список спочатку?

en: Allow loading hidden files
uk: Дозволити завантаження прихованих файлів

en: Always start in fullscreen mode
uk: Завжди запускати в повноекранному режимі

en: Animation:
uk: Анімація:

en: Are you sure you wish to permanently delete %s?
uk: Ви впевнені, що хочете видалити %s?

en: Auto-Save
uk: Автозбереження

en: Background color:
uk: Колір фону:

en: Batch
uk: Пакет

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Bilinear
uk: Білінійне

en: Bits per sample:
uk: Бітів у зразку:

en: C_rop
uk: _Обрізати

en: Cannot load image.
uk: Неможливо завантажити зображення.

en: Casesensitive sort
uk: Сортувати з урахуванням регістру

en: Channels:
uk: Канали:

en: Choose directory
uk: Вибір каталогу

en: Command:
uk: Команда:

en: Configure Custom Actions
uk: Налаштувати дії користувача

en: Confirm image delete
uk: Підтвердьте видалення зображення

en: Contents
uk: Вміст

en: Couldn't find the image %s. Please check your installation.
uk: Не вдалося знайти зображення %s. Будь-ласка, перевірте правильність встановлення.

en: Crop Image
uk: Обрізати

en: Custom Actions
uk: Дії корстувача

en: Custom _Actions
uk: _Дії користувача

en: Custom actions: %(current)i of  %(total)i
uk: Дії користувача: %(current)i of  %(total)i

en: Delay
uk: Затримка

en: Delay between images in seconds:
uk: Затримка між зображеннями у секундах:

en: Delete Image
uk: Видалити зображення

en: Dimensions:
uk: Розміри:

en: Disable screensaver in slideshow mode
uk: Відключити хранителя екрану в режимі слайд-шоу

en: E_xit Full Screen
uk: Вийти _з повноекранного режиму

en: Edit Custom Action
uk: Редагувати дії користувача

en: Edit selected action.
uk: Змінити вибрані дії.

en: Enter the new name:
uk: Введіть нове ім'я:

en: Entire screen
uk: На весь екран

en: Execute 'cmd' when an image is loaded
uk: Виконати 'cmd' коли зображення завантажується

en: Exit Full Screen
uk: Вийти з повноекранного режиму

en: File extension (i.e. ".png")
uk: Розширення файлу (тобто ".png")

en: File modified:
uk: Файл змінено:

en: File name without file extension
uk: Ім'я файлу без розширення

en: File name:
uk: Ім'я файлу:

en: File path
uk: Шлях до файлу

en: File path, name, and extension
uk: Шлях до файлу, ім'я та розширення

en: File size:
uk: Розмір файлу:

en: File type:
uk: Тип файлу:

en: First Image
uk: Перше зображення

en: Fit
uk: До розміру вікна

en: Flip Horizontally
uk: Відобразити горизонтально

en: Flip Vertically
uk: Відобразити вертикально

en: Flip _Horizontally
uk: Відобразити _горизонтально

en: Flip _Vertically
uk: Відобразити _вертикально

en: Found: %(fullpath)s [%(number)i]
uk: Знайдено: %(fullpath)s [%(number)i]

en: Found: %(item)s [%(number)i]
uk: Знайдено: %(item)s [%(number)i]

en: Full Screen
uk: Повноекранний режим

en: Go to next image
uk: Наступне зображення

en: Go to previous image
uk: Попереднє зображення

en: Height:
uk: Ширина:

en: Here you can define custom actions with shortcuts. Actions use the built-in parameters and operations listed below and can have multiple statements separated by a semicolon. Batch actions apply to all images in the list.
uk: Тут ви можете задати дії користувача з ярликами. Будуть використані вбудовані параметри і дії, що перераховані нижче і можуть мати кілька завдань розділених крапкою з комою. Пакет дії застосовується до усього списку зображень.

en: Hyper (Best)
uk: Гіпер (Відмінно)

en: If checked, Mirage will open hidden files. Otherwise, hidden files will be ignored.
uk: Якщо ввімкнено, Mirage буде відкривати приховані файли. Інакше приховані файли будуть ігноруватися.

en: If checked, Mirage will sort the images based on a numerical aware sort.
uk: Якщо ввімкнено, Mirage використовуватиме числовий метод сортування.

en: If checked, a case-sensitive sort will be used
uk: Якщо ввімкнено, то при сортуванні буде використовуватися врахування регістру

en: If enabled, a random image will be chosen during slideshow mode (without loading any image twice).
uk: Якщо ввімкнено, то для показу в режимі слайд-шоу будуть вибиратися випадкові зображення (зображення дублюватися не будуть).

en: If enabled, opening an image in Mirage will automatically load all images found in that image's directory.
uk: При ввімкненні цієї функції всі зображення з поточного каталогу будуть завантажені автоматично.

en: If enabled, starting a slideshow will put the application in fullscreen mode.
uk: Якщо ввімкнено, то режим слайд-шоу буде запускатися у повноекранному режимі.

en: If enabled, the next and previous images in the list will be preloaded during idle time. Note that the speed increase comes at the expense of memory usage, so it is recommended to disable this option on machines with limited ram.
uk: Якщо ввімкнено, попереднє і наступне зображення у списку будуть попередньо завантажені під час простою. Зважте, що швидкість зростає за рахунок використання пам'яті, тому на машинах з невеликим об'ємом пам'яті, цю функцію рекомендується відключити.

en: If enabled, xscreensaver will be temporarily disabled during slideshow mode.
uk: Якщо ввімкнено, то хранитель екрану буде тимчасово заблокований

en: Ignore Changes
uk: Ігнорувати зміни

en: Image
uk: Зображення

en: Image Editing
uk: Редагування зображення

en: Image Location (URL):
uk: Розташування зображення (URL):

en: Images
uk: Зображення

en: Include images in subdirectories
uk: Включати файли у підкаталогах

en: Incomplete custom action specified.
uk: Неповністю зазначена дія користувача.

en: Interface
uk: Інтерфейс

en: Invalid Custom Action
uk: Невірні дії користувача

en: Invalid Shortcut
uk: Невірний ярлик

en: Last Active Mode
uk: Останній активний режим

en: Last Image
uk: Останнє зображення

en: List of files, space-separated
uk: Список файлів, розділених пробілами

en: Load all images in current directory
uk: Завантажувати всі зображення з поточного каталогу

en: Loading: %s
uk: Завантаження: %s

en: Location
uk: Розташування

en: Mirage Preferences
uk: Параметри Mirage

en: Modified images:
uk: Змінені зображення:

en: Modify saturation
uk: Змінити насиченість

en: Move selected action down.
uk: Перемістити вибрані дії вниз

en: Move selected action up.
uk: Перемістити вибрані дії вгору

en: Navigation
uk: Навігація

en: Nearest (Fastest)
uk: Найближчий (Найшвидший)

en: Next
uk: Наступне

en: Next Image
uk: Наступне зображення

en: No
uk: Ні

en: Open
uk: Відкрити

en: Open Behavior
uk: Поведінка команди "Відкрити"

en: Open Folder
uk: Відкрити каталог

en: Open Image
uk: Відкрити зображення

en: Open Mirage in fullscreen mode
uk: Відкривати Mirage в повноекранному режимі

en: Open Remote
uk: Открыть изображение

en: Open Remote Image
uk: Відкрити віддалене зображення

en: Open _Folder...
uk: Відкрити _каталог...

en: Open _Remote image...
uk: _Відкрити віддалене зображення...

en: Open new image in:
uk: Відкривати нове зображення в:

en: Operations
uk: Операції

en: Options
uk: Налаштування

en: Parameters
uk: Параметри

en: Perform action on all images (Batch)
uk: Виконати дію на всіх зображеннях (Пакет)

en: Preferences
uk: Налаштування

en: Preload images for faster navigation
uk: Попереднє завантаження зображень для швидкої навігації

en: Preloading: %s
uk: Попереднє завантаження: %s

en: Preserve aspect ratio
uk: Зберігати співвідношення сторін

en: Press the desired shortcut for the action.
uk: Натисніть бажаний ярлик для дії.

en: Previous
uk: Попереднє

en: Previous Image
uk: Попереднє зображення

en: Prompt For Action
uk: Підказки для дій

en: Prompt User
uk: Підказки користувачу

en: Properties
uk: Властивості

en: Quality to save in:
uk: Якість при збереженні:

en: Quit
uk: Вихід

en: R_esize...
uk: _Змінити розмір...

en: Random Image
uk: Випадкове зображення

en: Randomize order of images
uk: Випадковий порядок зображень

en: Re_name...
uk: Пе_рейменувати...

en: Recursively include all images found in
uk: -R, --recursive               Рекурсивно включати всі зображення, знайдені в

en: Remove selected action.
uk: Видалити вибрані дії.

en: Rename Image
uk: Перейменувати зображення

en: Resize Image
uk: Змінити розмір зображення

en: Rotate Left
uk: Повернути ліворуч

en: Rotate Right
uk: Повернути праворуч

en: Rotate _Left
uk: Повернути _ліворуч

en: Rotate _Right
uk: Повернути _праворуч

en: Saturation
uk: Насиченість

en: Saturation level:
uk: Рівень насиченості:

en: Save
uk: Зберегти

en: Save As
uk: Зберегти як

en: Save Image
uk: Зберегти зображення

en: Save Image As
uk: Зберегти як

en: Save Image _As...
uk: Зберегти як...

en: Save?
uk: Зберегти?

en: Scaling quality:
uk: Масштабування якості

en: Scanning...
uk: Сканування...

en: Screenshot
uk: Скріншот

en: Sets the background color for the application.
uk: Встановлює колір фону для програми

en: Shortcut
uk: Ярлик

en: Shortcut:
uk: Ярлик:

en: Show more detailed information
uk: -V, --verbose               Показати більш докладну інформацію

en: Show this help and exit
uk: Показати цю довідку і вийти

en: Show version information and exit
uk: -v, --version               Показати версію і вийти

en: Simple background color:
uk: Простий колір фону:

en: Skipping: %s
uk: Пропущено: %s

en: Slideshow
uk: Слайди

en: Slideshow Mode
uk: Режим слайд-шоу

en: Smart Mode
uk: Кмітливий режим

en: Start Slideshow
uk: Почати перегляд слайдів

en: Start in fullscreen mode
uk: Запустити показ у повноекранному режимі

en: Start in slideshow mode
uk: Почати перегляд слайдів

en: Status Bar
uk: Рядок стану

en: Stop Slideshow
uk: Зупинити перегляд слайдів

en: Take Screenshot
uk: Зняти скріншот

en: The %s format is not supported for saving. Do you wish to save the file in a different format?
uk: %s не підтримує цей формат для збереження. Ви хочете зберегти файл в іншому форматі?

en: The current image has been modified. Save changes?
uk: Поточне зображення було змінено. Зберегти зміни?

en: The default 'Open' directory will be the last directory used.
uk: Останній відкритий каталог, буде каталогом за замовчуванням.

en: The default 'Open' directory will be this specified directory.
uk: Вказаний каталог завжди буде каталогом за замовчуванням.

en: The shortcut '%(shortcut)s' is already used for '%(key)s'.
uk: Ярлик '%(shortcut)s' вже використовується для '%(key)s'.

en: Thumbnail size:
uk: Розмір мініатюр:

en: Thumbnails Pane
uk: Панель мініатюр

en: Thumbnails _Pane
uk: Панель _мініатюр

en: Tiles
uk: Плитка

en: Toolbar
uk: Панель інструментів

en: Transparency:
uk: Прозорість:

en: Unable to delete
uk: Неможливо видалити

en: Unable to delete %s
uk: Неможливо видалити %s

en: Unable to launch "%s". Please specify a valid command from Edit > Custom Actions.
uk: Неможливо запустити "%s". Вкажіть будь-ласка вірну команду для Правка > Дії користувача.

en: Unable to launch a suitable browser.
uk: Неможливо запустити відповідний браузер.

en: Unable to rename
uk: Неможливо перейменувати

en: Unable to rename %s
uk: Неможливо перейменувати %s

en: Unable to save %s
uk: Неможливо видалити  %s

en: Usage: mirage [OPTION]... FILES|FOLDERS...
uk: Використання: mirage [OPTION]... FILES|FOLDERS...

en: Use Numerical aware sort
uk: Використовувати числовий метод сортування

en: Use last chosen directory
uk: Використовувати останній вибраний каталог

en: Use this fixed directory:
uk: Використовувати вибраний каталог:

en: Version: Mirage
uk: Версія: Mirage

en: Website: https://gitlab.com/thomasross/mirage
uk: Сайт: https://gitlab.com/thomasross/mirage

en: Width:
uk: Висота:

en: Window under pointer
uk: Вікно під курсором

en: Wrap around imagelist:
uk: По закінченню списку, переходити на початок:

en: Wrap?
uk: Перейти на початок?

en: Yes
uk: Так

en: You are viewing the first image in the list. Wrap around to the last image?
uk: Ви переглядаєте перше зображення в списку. Перейти до останнього?

en: You are viewing the last image in the list. Wrap around to the first image?
uk: Ви переглядаєте останнє зображення в списку. Перейти до першого?

en: Zoom In
uk: Збільшити

en: Zoom Out
uk: Зменшити

en: Zoom To Fit Mode
uk: Пристосувати до вікна

en: Zoom To _Fit
uk: Збільшити до розміру вікна

en: Zoom _In
uk: З_більшити

en: Zoom _Out
uk: З_меншити

en: _About
uk: Про Прогр_аму

en: _Configure...
uk: _Налаштувати...

en: _Contents
uk: Вмі_ст

en: _Crop...
uk: _Обрізати...

en: _Delete...
uk: Ви_далити...

en: _Edit
uk: П_равка

en: _File
uk: _Файл

en: _First Image
uk: П_ерше зображення

en: _Full Screen
uk: Повно_екранний режим

en: _Go
uk: П_ерехід

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Last Image
uk: О_станнє зображення

en: _Next
uk: _Наступне

en: _Next Image
uk: _Наступне зображення

en: _Open Image...
uk: _Відкрити зображення...

en: _Preferences...
uk: На_лаштування...

en: _Previous
uk: _Попереднє

en: _Previous Image
uk: _Попереднє зображення

en: _Properties...
uk: Властивост_і...

en: _Quit
uk: _Вихід

en: _Random Image
uk: _Випадкове зображення

en: _Rename
uk: Пере_йменувати

en: _Resize
uk: _Змінити розмір

en: _Saturate
uk: Насиченіст_ь

en: _Saturation...
uk: Насиченіст_ь...

en: _Save Image
uk: _Зберегти зображення

en: _Snap
uk: Кла_цнути

en: _Start Slideshow
uk: Почати перегляд _слайдів

en: _Status Bar
uk: Рядок _стану

en: _Stop Slideshow
uk: _Зупинити перегляд слайдів

en: _Take Screenshot...
uk: Зняти _скріншот

en: _Toolbar
uk: Панель _інструментів

en: _View
uk: Пере_гляд

en: pixels
uk: пікселів

en: subdirectories of FOLDERS
uk: підкаталогах папок

en: uses same syntax as custom actions,
uk: використовує той же синтаксис, що і дії користувача,
