WinFF 1.5.0 - en to bg translation catalogue (60 entries)

[ctx: TFRMABOUT.TABTHANKS.CAPTION]
en: Thanks
bg: Благодарности

en: Add / Update
bg: Добавяне/Обновяване

en: Delete
bg: Изтриване

[ctx: TFRMEDITPRESETS.FRMEDITPRESETS.CAPTION]
en: Edit Presets
bg: Редактиране на настройки

en: Import
bg: Внасяне

en: Preset Label
bg: Етикет на настройка

en: Category
bg: Категория

en: Add
bg: Добавяне

en: Clear
bg: Изчистване

en: Convert
bg: Конвертиране

en: Play
bg: Изпълнение

en: Remove
bg: Премахване

en: Audio Channels
bg: Аудио канали

en: Audio Bitrate
bg: Аудио Bitrate

en: Sample Rate
bg: Честота на семпл.

en: Aspect Ratio
bg: Съотношение вис./шир.

en: Frame Rate
bg: Скорост на кадри

en: Video Bitrate
bg: Видео bitrate

en: Video Size
bg: Видео размер

en: Documentation
bg: Документация

en: Exit
bg: Изход

en: Import Preset
bg: Внасяне на готови настройки

en: Pause on Finish
bg: Пауза при край

en: Preferences
bg: Предпочитания

en: Shutdown on Finish
bg: Изключване при край

en: WinFF Website
bg: WinFF Сайт

en: Edit
bg: Редактиране

en: File
bg: Файл

en: Help
bg: Помощ

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBCHCPCHAR.CAPTION]
en: Use CHCP for international characters
bg: Използване на CHCP за специални символи

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
bg: WinFF Предпочитания

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABGENERAL.CAPTION]
en: General
bg: Общи

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABLINUX.CAPTION]
en: Linux
bg: Линукс

en: FFmpeg Command Line
bg: FFmpeg Команден ред

en: Converting
bg: Конвертиране

en: Could Not Find File
bg: Файлът не е намерен

en: Could not find presets file.
bg: Файлът с готови настройки не е намерен

en: Extension can not contain a period
bg: Разширението не може да съдържа точка

en: file does not exist
bg: файлът не съществува

en: Invalid Preset File
bg: Невалиден файл с готови настройки

en: Name Must be alphanumeric (a-z,A-Z,0-9)
bg: Името трябва да съдържа само букви и/или цифри (a-z,A-Z,0-9)

en: Please add at least 1 file to convert
bg: Моля, добавете поне 1 файл за конвертиране

en: Please select a preset
bg: Моля, изберете настройка

en: The preset to import does not have an extension
bg: Настройката за внасяне няма разширение

en: The preset to import does not have a label
bg: Настройката за внасяне няма етикет

en: Please select a preset to export
bg: Моля изберете настройка за изнасяне

en: Preset with label: %s%s%s already exists
bg: Настройка с етикет: %s%s%s вече съществува

en: Press Enter to Continue
bg: Натиснете Enter за да продължите

en: Select Preset File
bg: Изберете файл с настройки

en: Select Video Files
bg: Изберете видео файлове

en: The preset contains illegal characters
bg: Настройката съдържа непозволени символи

en: Create Preset:
bg: Създаване на настройка:

en: Label must be unique.
bg: Етикетът трябва да е уникален

en: Remove Preset:
bg: Премахване на настройка:

en: Update Preset:
bg: Обновяване на настройка:

en: You must enter the extension.
bg: Трябва да въведете разширение.

en: You must enter a label.
bg: Трябва да въведете етикет.

en: You must enter a name.
bg: Трябва да въведете име.

en: High
bg: Висок

en: Idle
bg: Нисък
