winff - en to cs translation catalogue (172 entries)

[ctx: TFRMABOUT.BTNOK.CAPTION]
en: OK
cs: Budiž

[ctx: TFRMABOUT.FRMABOUT.CAPTION]
en: About WinFF
cs: O WinFF

[ctx: TFRMABOUT.LBLBELLARD.CAPTION]
en: Trademark Fabrice Belllard
cs: Trademark: Fabrice Belllard

[ctx: TFRMABOUT.LBLGEVERS.CAPTION]
en: Debian/Ubuntu Packaging by Paul Gevers
cs: Balíčky pro Debian/Ubuntu: Paul Gevers

[ctx: TFRMABOUT.LBLHQPRESETS.CAPTION]
en: High Quality Presets From
cs: Přednastavení pro HQ:

[ctx: TFRMABOUT.LBLKLEPATSCH.CAPTION]
en: Icons and Logo by Alex Klepatsch
cs: Ikony a logo: Alex Klepatsch

[ctx: TFRMABOUT.LBLWINBUILD.CAPTION]
en: FFmpeg Windows Builds by
cs: FFmpeg pro Windows sestavil

[ctx: TFRMABOUT.TABTHANKS.CAPTION]
en: Thanks
cs: Poděkování

en: Add / Update
cs: Přidat / Upravit

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
cs: Zavřít

en: Delete
cs: Odstranit

en: One word, only letters and numbers
cs: Jedno slovo, pouze písmena a čísla

en: Enter a more descriptive name for this preset
cs: Zadejte výstižný popis přednastavení

en: Please don't use -i or output file parameters
cs: Prosím, nepoužívejte v parametrech -i ani název výstupního souboru

en: Do not include a dot
cs: Příponu pište bez tečky

en: Choose a category to group this preset under
cs: Vyberte kategorii, do které toto přednastavení patří

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
cs: Exportovat

[ctx: TFRMEDITPRESETS.FRMEDITPRESETS.CAPTION]
en: Edit Presets
cs: Upravit přednastavení

en: Import
cs: Importovat

en: Category / Preset
cs: Kategorie / přednastavení

en: Preset Name (one word, only letters and numbers)
cs: Název přednastavení (jednoslovný, pouze písmena a čísla)

en: Preset Label
cs: Popis přednastavení

en: Preset Command Line Parameters (no -i or output file)
cs: Parametry pro ffmpeg (bez -i a bez názvu výstupního souboru)

en: Output File Extension (do not include the '.' )
cs: Přípona výstupního souboru (bez tečky)

en: Category
cs: Skupina

en: Save
cs: Uložit

en: Import a Preset
cs: Importovat přednastavení

en: Export a Preset
cs: Exportovat přednastavení

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
cs: Zrušit

en: Export Presets
cs: Exportovat přednastavení

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
cs: Exportovat

en: Choose Presets to Export:
cs: Vybrat přednastavení pro export:

[ctx: TFRMMAIN.AUDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
cs: (<integer>) výsledná hodnota kilobit/s, kterou bude proud používat

en: (<integer>) number of audio channels
cs: (<integer>) počet zvukových kanálů

en: (<integer>) the sampling frequency of the audio in Hertz
cs: (<integer>) vzorkovací kmitočet v Hz

en: Add
cs: Přidat

en: Add file(s) to the list for conversion
cs: Přidat soubor(y) do seznamu

en: Clear
cs: Vyčistit

en: Remove all files from the list
cs: Odstranit ze seznamu všechny soubory

en: Convert
cs: Zkonvertovat

en: Start the conversion process
cs: Spustit konverzi

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
cs: Možnosti

en: Open/close the additional options window
cs: Ukázat/skrýt panel podrobných nastavení

en: Play
cs: Přehrát

en: Preview the selected source file with ffplay (good test to see if conversion is possible)
cs: Přehrát vybraný soubor pomocí ffplay (ověříte tak, že půjde zkonvertovat)

en: Preview
cs: Náhled

en: Preview using the output settings
cs: Přehrát výsledek konverze

en: Remove
cs: Odebrat

en: Remove selected file(s) from the list
cs: Odebrat ze seznamu vybrané soubory

en: Device or file type the video should be converted to
cs: Zařízení nebo formát, do kterého bude soubor konvertován

[ctx: TFRMMAIN.CBOUTPUTPATH.CAPTION]
en: Use Source Folder
cs: Použít zdrojovou složku

en: 2 pass
cs: Dvouprůchodově

en: Using two passes allows the encoder to gather information in the first run for enhanced quality
cs: Dvouprůchodové zpracování umožní získat enkodéru informace pro zlepšení kvality výstupního souboru

en: Deinterlace
cs: Odstranit prokládání

en: Removes interlacing from the video (if necessary)
cs: Bude odstraněno prokládání řádků (v případě potřeby)

en: Target location for the final video (choose a different folder than the source folder)
cs: Složka pro uložení konvertovaného souboru (použijte jinou složku než zdrojovou)

en: Select Video Files...
cs: Vybrat video soubor...

en: (<integer:integer> or <real>) the physical aspect ratio (DAR) of the target display
cs: (<integer:integer> nebo <real>) fyzický poměr stran (DAR) cílového zařízení

en: (<integer>) From 10 up to audio sampling rate such as 44100, 48000. Allows "stretch"/"squeeze" audio stream.
cs: (<integer>) Od 10 až do vzorkovací frekvence zvuku, jako je 44100, 48000. Dovolí "roztáhnout" nebo "stlačit" objem dat ve zvukovém kanálu.

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
cs: <hh:mm:ss> - Začít konverzi z tohoto místa

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
cs: <hh:mm:ss> - Začít konverzi z tohoto místa

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
cs: <hh:mm:ss> - Začít konverzi z tohoto místa

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
cs: <hh:mm:ss> - Maximální délka zkonvertovaného videa

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
cs: <hh:mm:ss> - Maximální délka zkonvertovaného videa

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
cs: <hh:mm:ss> - Maximální délka zkonvertovaného videa

en: (<integer>) 256 = Current Volume, 128 = Half Volume, 512 = Double Volume
cs: (<integer>) 256 = původní hlasitost, 128 = poloviční hlasitost, 512 = dvojnásobná hlasitost

en: Convert to:
cs: Zkonvertovat na:

en: Audio Channels
cs: Zvukové kanály

[ctx: TFRMMAIN.LABEL12.CAPTION]
en: Output Folder:
cs: Výstupná složka

en: Preset:
cs: Přednastavení:

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Sync
cs: Synchronizace

en: Seek to
cs: Přesunout se na

en: Time to Record
cs: Délka nahrávky

en: Hours / Minutes / Seconds
cs: hodiny / minuty / sekundy

en: Additional Command Line Parameters
cs: Další parametry pro spuštění FFmpeg

en: Sample Rate
cs: Vzorkovací kmitočet

en: Aspect Ratio
cs: Poměr stran

en: Cancel Changes
cs: Zrušit změny

en: Bottom
cs: Zdola

en: Left
cs: Zleva

en: Right
cs: Zprava

en: Top
cs: Shora

en: Apply Changes
cs: Použít změny

en: Click here to apply settings changes to the file conversion above
cs: Klikněte zde pro změnu nastavení konverze výše uvedených souborů

en: Video Size
cs: Rozměr videa

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM1.CAPTION]
en: Apply Preset
cs: Použít přednastavení

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM2.CAPTION]
en: Apply Destination Folder
cs: Nastavit adresář pro ukládání

en: About
cs: O aplikaci

en: Display Cmd Line
cs: Ukázat příkazy shellu

en: Documentation
cs: Dokumentace

en: Exit
cs: Ukončit

en: Forums
cs: Diskuzní fóra

en: Import Preset
cs: Importovat přednastavení

en: Pause on Finish
cs: Po dokončení konverze zastavit

en: Play Sound on Finish
cs: Po dokončení konverze zahrát zvuk

en: Preferences
cs: Nastavení programu

en: Presets
cs: Přednastavení konverze

en: Select All
cs: Vybrat vše

[ctx: TFRMMAIN.MITSHOWOPTIONS.CAPTION]
en: Additional Options
cs: Podrobná nastavení

en: Shutdown on Finish
cs: Po dokončení konverze zavřít WinFF

en: Detailed View
cs: Podrobný přehled

en: WinFF Website
cs: Webové stránky WinFF

en: Edit
cs: Úpravy

en: File
cs: Soubor

en: Help
cs: Nápověda

[ctx: TFRMMAIN.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: Options
cs: Možnosti

en: Specific settings to use for the chosen device or file type
cs: Nastavení typická pro vybrané výstupní zařízení nebo formát souboru

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET3.CAPTION]
en: Crop
cs: Oříznout

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET4.CAPTION]
en: Time
cs: Čas

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET6.CAPTION]
en: Output Details
cs: Detaily výstupu

[ctx: TFRMMAIN.VIDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
cs: (<integer>) výsledná hodnota kilobit/s, kterou bude proud používat

en: (<real> or <integer>) number of frames per second
cs: (<real> or <integer>) počet snímků za sekundu

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEX.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
cs: (<integer> X <integer>) Počet obrazových bodů ve snímku. Pro kodeky, které nepodporují pixel aspect ratio (PAR) je toto i rozměr snímku.

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEY.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
cs: (<integer> X <integer>) Počet obrazových bodů ve snímku. Pro kodeky, které nepodporují pixel aspect ratio (PAR) je toto i rozměr snímku.

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
cs: Zrušit

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNOK.CAPTION]
en: OK
cs: Budiž

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBCHCPCHAR.CAPTION]
en: Use CHCP for international characters
cs: Použít CHCP pro mezinárodní znaky

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBREMEMBERLASTDIR.CAPTION]
en: Remember Last Used Directory
cs: Pamatovat si poslední použitou složku

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBTHREADS.CAPTION]
en: Use Several Encoding Threads:
cs: Pracovat ve více vláknech

[ctx: TFRMPREFERENCES.EDTLINTERMINALOPTIONS.HINT]
en: '-e' for xterm, '-x' for gnome-terminal
cs: '-e' pro xterm, '-x' pro gnome-terminal

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
cs: Nastavení WinFF

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLDEFAULTDIR.CAPTION]
en: Default Destination Directory:
cs: Výchozí adresář pro ukládání

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINFFMPEGPATH.CAPTION]
en: Path to FFmpeg or avconv Executable:
cs: Cesta k FFmpegu nebo avconv Spustitelný soubor:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINFFPLAYPATH.CAPTION]
en: Path to FFplay or avplay Executable:
cs: Cesta k FFplay nebo avplay Spustitelný soubor:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALEXE.CAPTION]
en: Terminal to run FFmpeg in:
cs: Terminál pro spuštění FFmpeg:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALOPTIONS.CAPTION]
en: Terminal Options:
cs: Parametry terminálu:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLPRIORITY.CAPTION]
en: Priority:
cs: Priorita:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLWINFFMPEGPATH.CAPTION]
en: Path to FFmpeg or avconv Executable:
cs: Cesta k FFmpegu nebo avconv Spustitelný soubor:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLWINFFPLAY.CAPTION]
en: Path to FFplay or avplay Executable:
cs: Cesta k FFplay nebo avplay Spustitelný soubor:

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABGENERAL.CAPTION]
en: General
cs: Obecné

en: Copy to Clipboard
cs: Zkopírovat do schránky

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
cs: Zavřít

en: Run!
cs: Spustit

en: Save As...
cs: Uložit jako...

en: FFmpeg Command Line
cs: Příkazy shellu

en: Analysing
cs: Probíhá analýza

en: Converting
cs: Provádí se konverze

en: Could not find either ffmpeg or avconv.
cs: Nelze najít ffmpeg ani avconv.

en: Could not find either ffplay or avplay.
cs: Nepodařilo se najít ffplay ani avplay.

en: Could Not Find File
cs: Nelze nalézt soubor

en: Could not find presets file.
cs: Nelze najít soubor přednastavení

en: Extension can not contain a period
cs: Přípona nesmí obsahovat tečku

en: file does not exist
cs: soubor neexistuje

en: Invalid Preset File
cs: Soubor přednastavení je nečitelný

en: Name Must be alphanumeric (a-z,A-Z,0-9)
cs: Název musí bát alfanumerický (a-z,A-Z,0-9)

en: Please add at least 1 file to convert
cs: Prosím, přidejte alespoň jeden soubor, který chcete konvertovat

en: Please select a preset
cs: Prosím, vyberte přednastavení

en: Preset: %s%s%s already exists. Do you want to replace the current preset?
cs: Přednastavení: %s%s%s už existuje. Chcete nahradit současnou předvolbu?

en: The preset to import does not have an extension
cs: Importované přednastavení nemá zadanou příponu souboru

en: The preset to import does not have a label
cs: Importované přednastavení nemá zadaný výstižný popis

en: Please select a preset to export
cs: Prosím, vyberte přednastavení pro export

en: Preset with label: %s%s%s already exists
cs: Přednastavení s popisem: %s%s%s již existuje

en: Press Enter to Continue
cs: Pro pokračování stisněte Enter

en: Replace Preset?
cs: Nahradit předvolbu?

en: Select Directory
cs: Vybrat složku

en: Select Preset File
cs: Vyberte soubor přednastavení

en: Select Video Files
cs: Vybrat video soubory

en: The preset contains illegal characters
cs: Přednastavení obsahuje nepovolené znaky

en: Create Preset:
cs: Vytvořit přednastavení

en: Import Presets
cs: Importovat přednastavení

en: Label must be unique.
cs: Popis musí být unikátní

en: Remove Preset:
cs: Odstranit přednastavení

en: Update Preset:
cs: Aktualizovat přednastavení

en: You must enter the extension.
cs: Musíte zadat příponu

en: You must enter a label.
cs: Musíte zadat výstižný popis

en: You must enter a name.
cs: Musíte zadat název

en: Launchpad contributors
cs: Přispěvatelé na Launchpadu

en: Translators:
cs: Překladatelé:

en: High
cs: Vysoká

en: Idle
cs: Nízká

en: Normal
cs: Normální
