winff - en to kk translation catalogue (160 entries)

[ctx: TFRMABOUT.BTNOK.CAPTION]
en: OK
kk: ОК

[ctx: TFRMABOUT.FRMABOUT.CAPTION]
en: About WinFF
kk: WinFF туралы

[ctx: TFRMABOUT.LBLBELLARD.CAPTION]
en: Trademark Fabrice Belllard
kk: Fabrice Belllard сауда белгісі

[ctx: TFRMABOUT.LBLGEVERS.CAPTION]
en: Debian/Ubuntu Packaging by Paul Gevers
kk: Debian/Ubuntu дестелері: Paul Gevers

[ctx: TFRMABOUT.LBLHQPRESETS.CAPTION]
en: High Quality Presets From
kk: Жоғары сапалы кодтау параметрлерін ұсынған

[ctx: TFRMABOUT.LBLKLEPATSCH.CAPTION]
en: Icons and Logo by Alex Klepatsch
kk: Таңбаша мен лого: Alex Klepatsch

[ctx: TFRMABOUT.LBLWINBUILD.CAPTION]
en: FFmpeg Windows Builds by
kk: FFmpeg Windows нұсқалары:

[ctx: TFRMABOUT.TABTHANKS.CAPTION]
en: Thanks
kk: Рахмет

en: Add / Update
kk: Қосу / Жаңарту

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
kk: Жабу

en: Delete
kk: Өшіру

en: One word, only letters and numbers
kk: Бір сөз, тек әріптер мен сандар

en: Enter a more descriptive name for this preset
kk: Бұл параметрді сипаттайтын атауды көрсетіңіз

en: Please don't use -i or output file parameters
kk: -i немесе шығыс файл баптауларын қолданбаңыз

en: Do not include a dot
kk: Нүктені көрсетпеңіз

en: Choose a category to group this preset under
kk: Бұл параметрді топтау үшін санатты көрсетіңіз

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
kk: Экспорт

[ctx: TFRMEDITPRESETS.FRMEDITPRESETS.CAPTION]
en: Edit Presets
kk: Параметрлерді түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Category / Preset
kk: Санат / Параметр

en: Preset Name (one word, only letters and numbers)
kk: Параметр аты (бір сөз, тек әріптер мен сандар)

en: Preset Label
kk: Параметр белгісі

en: Preset Command Line Parameters (no -i or output file)
kk: Параметрдің командалық жол опциялары (-i не шығыс файлы керек емес)

en: Output File Extension (do not include the '.' )
kk: Шығыс файлының кеңейтуі ('.' қоспаңыз)

en: Category
kk: Санат

en: Save
kk: Сақтау

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
kk: Бас тарту

en: Export Presets
kk: Параметрлерді экспорттау

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
kk: Экспорт

en: Choose Presets to Export:
kk: Экспорттау үшін параметрлерді таңдаңыз:

[ctx: TFRMMAIN.AUDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
kk: (<integer>) ағым қолданатын килобит/сек параметрі

en: (<integer>) number of audio channels
kk: (<integer>) аудио арналарының саны

en: (<integer>) the sampling frequency of the audio in Hertz
kk: (<integer>) аудионы дискреттеу жиілігі, Гц

en: Add
kk: Қосу

en: Add file(s) to the list for conversion
kk: Түрлендіру тізіміне файл(дар)ды қосу

en: Clear
kk: Тазарту

en: Remove all files from the list
kk: Тізімнен барлық файлдарды өшіру

en: Convert
kk: Түрлендіру

en: Start the conversion process
kk: Түрлендіру үрдісін бастау

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
kk: Опциялар

en: Open/close the additional options window
kk: Қосымша опциялар терезесін ашу не жабу

en: Play
kk: Ойнату

en: Preview the selected source file with ffplay (good test to see if conversion is possible)
kk: Таңдалған қайнар көзді ffplay көмегімен алдын-ала қарау (түрлендіру мүмкін бе, соны тексеруге болады)

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Preview using the output settings
kk: Шығыс баптауларын қолданып, алдын-ала қарау

en: Remove
kk: Өшіру

en: Remove selected file(s) from the list
kk: Тізімнен таңдалған файл(дар)ды өшіру

en: Device or file type the video should be converted to
kk: Видеоны түрлендіру үшін құрылғы не файл түрі

[ctx: TFRMMAIN.CBOUTPUTPATH.CAPTION]
en: Use Source Folder
kk: Қайнар көз бумасын қолдану

en: 2 pass
kk: 2 рет

en: Using two passes allows the encoder to gather information in the first run for enhanced quality
kk: Екі рет өту кодтаушыға сапаны арттыру үшін бірінші рет өткенде ақпаратты жинауға мүмкіндік береді

en: Deinterlace
kk: Деинтерлейсинг

en: Removes interlacing from the video (if necessary)
kk: Видеодан интерлейсингті өшіру (керек болса)

en: Target location for the final video (choose a different folder than the source folder)
kk: Нәтиже видеосы үшін орналасу бумасы (қайнар көз орналасқан бумасынан басқасын таңдаңыз)

en: (<integer:integer> or <real>) the physical aspect ratio (DAR) of the target display
kk: (<integer:integer> не <real>) мақсат экранының физикалық жақтар ара қатынасы (DAR)

en: (<integer>) From 10 up to audio sampling rate such as 44100, 48000. Allows "stretch"/"squeeze" audio stream.
kk: (<integer>)10-нан бастап, 44100 не 48000 сияқты аудио дискреттеу жиілігіне дейін. Аудио ағымын "созу"/"сығуға" мүмкін қылады.

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
kk: <сс:мм:сс> - Түрлендіруді осы жерден (уақыттан) бастау

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
kk: <сс:мм:сс> - Түрлендіруді осы жерден (уақыттан) бастау

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
kk: <сс:мм:сс> - Түрлендіруді осы жерден (уақыттан) бастау

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
kk: <сс:мм:сс> -Видеоның осыншама уақыты түрлендірілгеннен кейін тоқтау

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
kk: <сс:мм:сс> -Видеоның осыншама уақыты түрлендірілгеннен кейін тоқтау

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
kk: <сс:мм:сс> -Видеоның осыншама уақыты түрлендірілгеннен кейін тоқтау

en: (<integer>) 256 = Current Volume, 128 = Half Volume, 512 = Double Volume
kk: (<integer>) 256 = Ағымдағы дыбысы, 128 = Жарты дыбысы, 512 = Екі еселенген дыбысы

en: Convert to:
kk: Неге түрлендіру:

en: Audio Channels
kk: Аудио арналары

[ctx: TFRMMAIN.LABEL12.CAPTION]
en: Output Folder:
kk: Шығыс бумасы:

en: Preset:
kk: Параметр:

en: Volume
kk: Дыбысы

en: Sync
kk: Синхронизация

en: Seek to
kk: Қайда өту

en: Time to Record
kk: Жазу уақыты

en: Hours / Minutes / Seconds
kk: Сағат / Минут / Секунд

en: Additional Command Line Parameters
kk: Қосымша командалық жол опциялары

en: Audio Bitrate
kk: Аудио битрейті

en: Sample Rate
kk: Дискреттеу жиілігі

en: Aspect Ratio
kk: Жақтар ара қатынасы

en: Bottom
kk: Төмен

en: Left
kk: Сол жақ

en: Right
kk: Оң жақ

en: Top
kk: Жоғары

en: Frame Rate
kk: Кадр/сек

en: Video Bitrate
kk: Видео битрейті

en: Video Size
kk: Видео өлшемі

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM1.CAPTION]
en: Apply Preset
kk: Параметрді іске асыру

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM2.CAPTION]
en: Apply Destination Folder
kk: Мақсат бумасын іске асыру

en: About
kk: Осы туралы

en: Display Cmd Line
kk: Командалық жол көрсету

en: Documentation
kk: Құжаттама

en: Exit
kk: Шығу

en: Forums
kk: Форумдар

en: Import Preset
kk: Параметрді импорттау

en: Pause on Finish
kk: Аяқтағанда аялдату

en: Play Sound on Finish
kk: Аяқтағанда, дыбыс беру

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: Presets
kk: Параметрлер

[ctx: TFRMMAIN.MITSHOWOPTIONS.CAPTION]
en: Additional Options
kk: Қосымша опциялар

en: Shutdown on Finish
kk: Аяқтағанда, сөндіру

en: Detailed View
kk: Толығырақ көрініс

en: WinFF Website
kk: WinFF вебсайты

en: Edit
kk: Түзету

en: File
kk: Файл

en: Help
kk: Көмек

[ctx: TFRMMAIN.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: Options
kk: Опциялар

en: Specific settings to use for the chosen device or file type
kk: Таңдалған құрылғы не файл түрі үшін арнайы баптаулар

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET2.CAPTION]
en: Audio
kk: Аудио

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET3.CAPTION]
en: Crop
kk: Кесу

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET4.CAPTION]
en: Time
kk: Уақыт

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET6.CAPTION]
en: Output Details
kk: Шығыс қасиеттері

[ctx: TFRMMAIN.TABVIDEO.CAPTION]
en: Video
kk: Видео

[ctx: TFRMMAIN.VIDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
kk: (<integer>) ағым қолданатын килобит/сек параметрі

en: (<real> or <integer>) number of frames per second
kk: (<real> не <integer>) бір секунд ішіндегі кадрлар саны

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEX.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
kk: (<integer> X <integer>) Әр кадр ішіндегі пиксельдер саны. Пиксельді ара қатынасын (PAR) қолдамайтын кодектер үшін бұл - нәтиже кадр өлшемі.

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEY.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
kk: (<integer> X <integer>) Әр кадр ішіндегі пиксельдер саны. Пиксельді ара қатынасын (PAR) қолдамайтын кодектер үшін бұл - нәтиже кадр өлшемі.

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
kk: Бас тарту

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNOK.CAPTION]
en: OK
kk: ОК

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBCHCPCHAR.CAPTION]
en: Use CHCP for international characters
kk: Халықаралық таңбалар үшін CHCP қолданыңыз

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBREMEMBERLASTDIR.CAPTION]
en: Remember Last Used Directory
kk: Соңғы қолданылған буманы есте сақтау

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBTHREADS.CAPTION]
en: Use Several Encoding Threads:
kk: Бірнеше кодтау үрдістерін қолдану:

[ctx: TFRMPREFERENCES.EDTLINTERMINALOPTIONS.HINT]
en: '-e' for xterm, '-x' for gnome-terminal
kk: '-e' xterm, ал '-x' gnome-terminal үшін

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
kk: WinFF баптаулары

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLDEFAULTDIR.CAPTION]
en: Default Destination Directory:
kk: Үнсіз келісім бойынша мақсат бумасы:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALEXE.CAPTION]
en: Terminal to run FFmpeg in:
kk: FFmpeg-ті жөнелту үшін терминал:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALOPTIONS.CAPTION]
en: Terminal Options:
kk: Терминал баптаулары:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLPRIORITY.CAPTION]
en: Priority:
kk: Приоритет:

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABGENERAL.CAPTION]
en: General
kk: Жалпы

en: Copy to Clipboard
kk: Алмасу буферіне көшіру

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
kk: Жабу

en: Run!
kk: Жөнелту!

en: Save As...
kk: Қалайша сақтау...

en: FFmpeg Command Line
kk: FFmpeg командалық жолы

en: Analysing
kk: Зерттеу

en: Converting
kk: Түрлендіру

en: Could Not Find File
kk: Файл табылмады

en: Could not find presets file.
kk: Параметрлер файлын табу мүмкін емес.

en: Extension can not contain a period
kk: Кеңейту ішінде нүкте болмауы тиіс

en: file does not exist
kk: файл жоқ болып тұр

en: Invalid Preset File
kk: Параметрлер файлы қате

en: Name Must be alphanumeric (a-z,A-Z,0-9)
kk: Аты сандар мен әріптерден тұруы керек (a-z,A-Z,0-9)

en: Please add at least 1 file to convert
kk: Түрлендіру үшін кем дегенде 1 файлды қосыңыз

en: Please select a preset
kk: Параметрді таңдаңыз

en: The preset to import does not have an extension
kk: Импортталатын параметрдің кеңейтуі жоқ

en: The preset to import does not have a label
kk: Импортталатын параметрдің белгісі жоқ

en: Please select a preset to export
kk: Экспорттау үшін параметрді таңдаңыз

en: Preset with label: %s%s%s already exists
kk: Белгі: %s%s%s бар параметр бар болып тұр

en: Press Enter to Continue
kk: Жалғастыру үшін Enter басыңыз

en: Select Directory
kk: Буманы таңдаңыз

en: Select Preset File
kk: Параметр файлын таңдаңыз

en: Select Video Files
kk: Видео файлдарын таңдаңыз

en: The preset contains illegal characters
kk: Параметр құрамында рұқсат етілмеген таңбалар бар

en: Create Preset:
kk: Параметрді жасау

en: Import Presets
kk: Параметрлерді импорттау

en: Label must be unique.
kk: Белгі қайталанбауы тиіс.

en: Remove Preset:
kk: Параметрді өшіру:

en: Update Preset:
kk: Параметрді жаңарту:

en: You must enter the extension.
kk: Кеңейтуді көрсету керек.

en: You must enter a label.
kk: Белгіні көрсету керек.

en: You must enter a name.
kk: Атын көрсету керек.

en: High
kk: Жоғары

en: Idle
kk: Іссіз

en: Normal
kk: Қалыпты
