winff - en to lt translation catalogue (190 entries)

[ctx: TFRMABOUT.BTNOK.CAPTION]
en: OK
lt: Gerai

[ctx: TFRMABOUT.FRMABOUT.CAPTION]
en: About WinFF
lt: Apie  „WinFF“

[ctx: TFRMABOUT.LBLBELLARD.CAPTION]
en: Trademark Fabrice Belllard
lt: Prekės ženklas priklauso Fabrice Belllard

en: Copyright %s ; Licence: GPL V3+
lt: Autorių teisės %s; Licencija: GPL V3+

[ctx: TFRMABOUT.LBLFFMEG.CAPTION]
en: FFmpeg
lt: „FFmpeg“

[ctx: TFRMABOUT.LBLGEVERS.CAPTION]
en: Debian/Ubuntu Packaging by Paul Gevers
lt: „Debian“/„Ubuntu“ paketą padarė Paul Gevers

[ctx: TFRMABOUT.LBLGMAQ.CAPTION]
en: Gmaq
lt: „Gmaq“

[ctx: TFRMABOUT.LBLHQPRESETS.CAPTION]
en: High Quality Presets From
lt: Aukštos kokybės šablonus pristatė

[ctx: TFRMABOUT.LBLKLEPATSCH.CAPTION]
en: Icons and Logo by Alex Klepatsch
lt: Piktogramas ir logotipą padarė Alex Klepatsch

[ctx: TFRMABOUT.LBLNAVAS.CAPTION]
en: JNavas
lt: „JNavas“

[ctx: TFRMABOUT.LBLWINBUILD.CAPTION]
en: FFmpeg Windows Builds by
lt: „FFmpeg“ versijas sistemai „Windows“ padarė

en: WinFF %s
lt: „WinFF“ %s

[ctx: TFRMABOUT.TABFFMPEG.CAPTION]
en: FFmpeg
lt: „FFmpeg“

[ctx: TFRMABOUT.TABTHANKS.CAPTION]
en: Thanks
lt: Padėkos

[ctx: TFRMABOUT.TABWINFF.CAPTION]
en: WinFF
lt: „WinFF“

en: Add / Update
lt: Pridėti / atnaujinti

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
lt: Uždaryti

en: Delete
lt: Ištrinti

en: One word, only letters and numbers
lt: Vienas žodis, tik raidės ir skaičiai

en: Enter a more descriptive name for this preset
lt: Įrašykite šį šabloną apibūdinantį pavadinimą

en: Please don't use -i or output file parameters
lt: Prašome nenaudoti „-i“ arba išveties failo parametrų

en: Do not include a dot
lt: Nedėkite taško

en: Choose a category to group this preset under
lt: Pasirinkite kategoriją į kurią pridėsite šį šabloną

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
lt: Eksportuoti

[ctx: TFRMEDITPRESETS.FRMEDITPRESETS.CAPTION]
en: Edit Presets
lt: Keisti šablonus

en: Import
lt: Importuoti

en: Category / Preset
lt: Kategorija / Šablonas

en: Preset Name (one word, only letters and numbers)
lt: Šablono pavadinimas (vienas žodis, tik raidės ir skaičiai)

en: Preset Label
lt: Šablono etiketė

en: Preset Command Line Parameters (no -i or output file)
lt: Šablono komandinės eilutės parametrai (nenaudokite „-i“ arba išvesties failo)

en: Output File Extension (do not include the '.' )
lt: Išvesties plėtinys (nenaudokite taško „.“)

en: Category
lt: Kategorija

en: Save
lt: Išsaugoti

en: Import a Preset
lt: Importuoti šabloną

en: Export a Preset
lt: Eksportuoti šabloną

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
lt: Atšaukti

en: Export Presets
lt: Eksportuoti šablonus

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
lt: Eksportuoti

en: Choose Presets to Export:
lt: Pasirinkite šabloną, kurį norite eksportuoti:

[ctx: TFRMMAIN.AUDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
lt: (<sveikas sk.>) paskirties kilobitai per sekundę, kuriuos srautas turėtų naudoti

en: (<integer>) number of audio channels
lt: (<sveikas sk.>) garso kanalų skaičius

en: (<integer>) the sampling frequency of the audio in Hertz
lt: (<sveikas sk.>) garso dažnis hertzais

en: Add
lt: Pridėti

en: Add file(s) to the list for conversion
lt: Pridėti failus į sąrašą, kuriuos konvertuosite

en: Clear
lt: Valyti

en: Remove all files from the list
lt: Pašalinti visus failus iš sąrašo

en: Convert
lt: Konvertuoti

en: Start the conversion process
lt: Pradėti konvertavimą

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
lt: Nustatymai

en: Open/close the additional options window
lt: Atidaryti / uždaryti papildomų nustatymų langus

en: Play
lt: Groti

en: Preview the selected source file with ffplay (good test to see if conversion is possible)
lt: Peržiūrėti pasirinktą failą su „ffplay“ (išbandyti ar konvertavimas galimas)

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Preview using the output settings
lt: Peržiūrėti naudojant išvesties nustatymus

en: Remove
lt: Pašalinti

en: Remove selected file(s) from the list
lt: Pašalinti pasirinktus failus iš sąrašo

en: Device or file type the video should be converted to
lt: Įrenginys arba failo tipas į kurį vaizdo įrašas turi būti konvertuotas

[ctx: TFRMMAIN.CBOUTPUTPATH.CAPTION]
en: Use Source Folder
lt: Naudoti šaltinio aplanką

en: 2 pass
lt: 2 kelių

en: Using two passes allows the encoder to gather information in the first run for enhanced quality
lt: Naudojant du kelius padeda kodavimui pirmu paleidimu surinkti informaciją geresnei kokybei

en: Deinterlace
lt: Neperdengti

en: Removes interlacing from the video (if necessary)
lt: Vaizdo įraše pašalina perdengimą (jei būtina)

en: Target location for the final video (choose a different folder than the source folder)
lt: Vieta galutiniam vaizdo įrašui (pasirinkite kitą nei šaltinio aplanką)

en: Select Video Files...
lt: Pasirinkite vaizdo failus...

en: (<integer:integer> or <real>) the physical aspect ratio (DAR) of the target display
lt: (<sveikas sk.:sveikas sk.> arba <realus sk.>) fizinis paskirties ekrano kraštinių santykis (DAR)

en: (<integer>) From 10 up to audio sampling rate such as 44100, 48000. Allows "stretch"/"squeeze" audio stream.
lt: (<sveikas sk.>) nuo 10 iki garso dažnio, pvz. 44100, 48000. Garso šaltiniui leidžia naudoti „stretch“/„squeeze“.

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
lt: <hh:mm:ss> - Praleisti tiek vaizdo įrašo prieš pradedant konvertavimą

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
lt: <hh:mm:ss> - Praleisti tiek vaizdo įrašo prieš pradedant konvertavimą

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
lt: <hh:mm:ss> - Praleisti tiek vaizdo įrašo prieš pradedant konvertavimą

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
lt: <hh:mm:ss> - Sustabdyti perkonvertavus tiek laiko

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
lt: <hh:mm:ss> - Sustabdyti perkonvertavus tiek laiko

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
lt: <hh:mm:ss> - Sustabdyti perkonvertavus tiek laiko

en: (<integer>) 256 = Current Volume, 128 = Half Volume, 512 = Double Volume
lt: (<sveikas sk.>) 256 = dabartinis garsas, 128 = pusė dabartinio garso, 512 = dvigubas garsas

[ctx: TFRMMAIN.FRMMAIN.CAPTION]
en: WinFF
lt: „WinFF“

en: Convert to:
lt: Konvertuoti į:

en: Audio Channels
lt: Garso kanalai

[ctx: TFRMMAIN.LABEL12.CAPTION]
en: Output Folder:
lt: Išvesties aplankas:

en: Preset:
lt: Šablonas:

en: Volume
lt: Garsumas

en: Sync
lt: Sinchronizavimas

en: Seek to
lt: Pereiti į

en: Time to Record
lt: Kiek laiko įrašyti

en: Hours / Minutes / Seconds
lt: Valandos / minutės / sėkundės

en: Additional Command Line Parameters
lt: Papildomi komandinės eilutės parametrai

en: 1st Pass
lt: 1 būdas

en: 2nd Pass
lt: 2 būdas

en: Audio Bitrate
lt: Garso kokybė

en: Sample Rate
lt: Dažnis

en: Aspect Ratio
lt: Proporcija

en: Cancel Changes
lt: Atšaukti pakeitimus

en: Bottom
lt: Apačia

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: Top
lt: Viršus

en: Frame Rate
lt: Kadrų skaičius

en: Apply Changes
lt: Taikyti pakeitimus

en: Click here to apply settings changes to the file conversion above
lt: Paspauskite čia ir pritaikykite nustatymų pakeitimus failo konvertavimui

en: Video Bitrate
lt: Vaizdo kokybė

en: Video Size
lt: Vaizdo dydis

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM1.CAPTION]
en: Apply Preset
lt: Taikyti šabloną

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM2.CAPTION]
en: Apply Destination Folder
lt: Taikyti paskirties aplanką

en: About
lt: Apie

en: Display Cmd Line
lt: Rodyti komandinę eilutę

en: Documentation
lt: Dokumentacija

en: Exit
lt: Uždaryti

en: Forums
lt: Forumai

en: Import Preset
lt: Importuoti šabloną

en: Pause on Finish
lt: Pristabdyti pabaigus

en: Play Sound on Finish
lt: Baigus groti garsą

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: Presets
lt: Šablonai

en: Select All
lt: Pasirinkti viską

[ctx: TFRMMAIN.MITSHOWOPTIONS.CAPTION]
en: Additional Options
lt: Papildomi nustatymai

en: Shutdown on Finish
lt: Išjungti baigus

en: Detailed View
lt: Rodyti detaliai

en: WinFF Website
lt: „WinFF“ internetinė svetainė

en: Edit
lt: Keisti

en: File
lt: Failas

en: Help
lt: Pagalba

[ctx: TFRMMAIN.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: Options
lt: Nustatymai

en: Specific settings to use for the chosen device or file type
lt: Nurodykite nustatymus, kuriuos norite naudoti pasirinktam įrenginiui ar failų tipui

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET2.CAPTION]
en: Audio
lt: Garsas

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET3.CAPTION]
en: Crop
lt: Apkarpyti

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET4.CAPTION]
en: Time
lt: Trukmė

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET5.CAPTION]
en: FFmpeg
lt: „FFmpeg“

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET6.CAPTION]
en: Output Details
lt: Išvesties duomenys

[ctx: TFRMMAIN.TABVIDEO.CAPTION]
en: Video
lt: Vaizdas

[ctx: TFRMMAIN.VIDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
lt: (<sveikas sk.>) paskirties kilobitai per sekundę, kuriuos srautas turėtų naudoti

en: (<real> or <integer>) number of frames per second
lt: (<realus sk.> arba <sveikas sk.>) kadrų skaičius per sekundę

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEX.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
lt: (<sveikas sk.> x <sveikas sk.>) pikselių skaičius kadre. Kodekams, kurie nepalaiko pikselių kraštinių santykio (PAR) tai yra galutinio kadro dydis.

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEY.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
lt: (<sveikas sk.> x <sveikas sk.>) pikselių skaičius kadre. Kodekams, kurie nepalaiko pikselių kraštinių santykio (PAR) tai yra galutinio kadro dydis.

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lt: Atšaukti

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNOK.CAPTION]
en: OK
lt: Gerai

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBCHCPCHAR.CAPTION]
en: Use CHCP for international characters
lt: Naudoti „CHCP“ tarptautiniams simboliams

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBREMEMBERLASTDIR.CAPTION]
en: Remember Last Used Directory
lt: Atsiminti vėliausiai naudotą katalogą

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBTHREADS.CAPTION]
en: Use Several Encoding Threads:
lt: Naudoti kelias kodavimo gijas

[ctx: TFRMPREFERENCES.EDTLINTERMINALOPTIONS.HINT]
en: '-e' for xterm, '-x' for gnome-terminal
lt: „-e“ skirta xterm, „-x“ skirta gnome-terminal

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
lt: „WinFF“ nustatymai

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLDEFAULTDIR.CAPTION]
en: Default Destination Directory:
lt: Numatytas paskirties katalogas:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINFFMPEGPATH.CAPTION]
en: Path to FFmpeg or avconv Executable:
lt: Kelias iki „FFmpeg“ arba „avconv“ vykdomojo failo:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINFFPLAYPATH.CAPTION]
en: Path to FFplay or avplay Executable:
lt: Kelias iki „FFplay“ arba „avplay“ vykdomojo failo:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALEXE.CAPTION]
en: Terminal to run FFmpeg in:
lt: Terminalas, kuriame paleisti „FFmpeg“:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALOPTIONS.CAPTION]
en: Terminal Options:
lt: Tarminalo nustatymai:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLPRIORITY.CAPTION]
en: Priority:
lt: Pirmenybė:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLWINFFMPEGPATH.CAPTION]
en: Path to FFmpeg or avconv Executable:
lt: Kelias iki „FFmpeg“ arba „avconv“ vykdomojo failo:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLWINFFPLAY.CAPTION]
en: Path to FFplay or avplay Executable:
lt: Kelias iki „FFplay“ arba „avplay“ vykdomojo failo:

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABGENERAL.CAPTION]
en: General
lt: Bendri

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABLINUX.CAPTION]
en: Linux
lt: „Linux“

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABWINDOWS.CAPTION]
en: MS Windows
lt: „Windows“

en: Copy to Clipboard
lt: Kopijuoti į mainų sritį

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
lt: Uždaryti

en: Run!
lt: Vykdyti!

en: Save As...
lt: Išsaugoti kaip...

en: FFmpeg Command Line
lt: „FFmpeg“ komandinė eilutė

en: Analysing
lt: Analizuojama

en: Converting
lt: Konvertuojama

en: Could not find either ffmpeg or avconv.
lt: Nepavyko rasti nei „ffmpeg“ nei „avconv“.

en: Could not find either ffplay or avplay.
lt: Nepavyko rasti nei „ffplay“ nei „avplay“.

en: Could Not Find File
lt: Nepavyko rasti failo

en: Could not find presets file.
lt: Nepavyko rasti šablono failo.

en: Extension can not contain a period
lt: Plėtinyje negali būti taško

en: file does not exist
lt: failas neegzistuoja

en: Invalid Preset File
lt: Neteisingas šablono failas

en: Name Must be alphanumeric (a-z,A-Z,0-9)
lt: Pavadinimas turi būti tik iš raidžių ir skaičių (a-z, A-Z, 0-9)

en: Please add at least 1 file to convert
lt: Pridėkite bent vieną failą konvertavimui

en: Please select a preset
lt: Pasirinkite šabloną

en: Preset: %s%s%s already exists. Do you want to replace the current preset?
lt: Šablonas „%s%s%s“ jau yra. Ar norite pakeisti esamą šabloną?

en: The preset to import does not have an extension
lt: Importuojamas šablonas neturi plėtinio

en: The preset to import does not have a label
lt: Importuojamas šablonas neturi etiketės

en: Please select a preset to export
lt: Pasirinkite šabloną, kurį norite eksportuoti

en: Preset with label: %s%s%s already exists
lt: Šablonas pavadinimui „%s%s%s“ jau yra

en: Press Enter to Continue
lt: Paspaudę „Enter“ tęsite

en: Replace Preset?
lt: Pakeisti šabloną?

en: Select Directory
lt: Pasirinkite katalogą

en: Select Preset File
lt: Pasirinkite šablono failą

en: Select Video Files
lt: Pasirinkite vaizdo failus

en: The preset contains illegal characters
lt: Šablone yra neleistinų simbolių

en: Create Preset:
lt: Sukurti šabloną:

en: Import Presets
lt: Importuoti šabloną

en: Label must be unique.
lt: Etiketė turi būti unikali.

en: Remove Preset:
lt: Ištrinti šabloną:

en: Update Preset:
lt: Atnaujinti šabloną:

en: You must enter the extension.
lt: Privalote įrašyti plėtinį

en: You must enter a label.
lt: Privalote įrašyti etiketę

en: You must enter a name.
lt: Privalote įrašyti pavadinimą

en: Launchpad contributors
lt: Pagalbininkams per „Launchpad“

en: Translators:
lt: Vertėjams:

en: High
lt: Aukšta

en: Idle
lt: Kai laisva

en: Normal
lt: Įprasta
