winff - en to lv translation catalogue (193 entries)

[ctx: TFRMABOUT.BTNOK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: TFRMABOUT.FRMABOUT.CAPTION]
en: About WinFF
lv: Par WinFF

[ctx: TFRMABOUT.LBLBELLARD.CAPTION]
en: Trademark Fabrice Belllard
lv: Preču zīme Fabrice Belllard

en: Copyright %s ; Licence: GPL V3+
lv: Autortiesības %s ; Licence: GPL V3+

[ctx: TFRMABOUT.LBLGEVERS.CAPTION]
en: Debian/Ubuntu Packaging by Paul Gevers
lv: Debian/Ubuntu pakotnes no Paul Gevers

[ctx: TFRMABOUT.LBLHQPRESETS.CAPTION]
en: High Quality Presets From
lv: Augstas kvalitātes regulējumi no

[ctx: TFRMABOUT.LBLKLEPATSCH.CAPTION]
en: Icons and Logo by Alex Klepatsch
lv: Ikonas un logo no Alex Klepatsch

[ctx: TFRMABOUT.LBLWINBUILD.CAPTION]
en: FFmpeg Windows Builds by
lv: FFmpeg Windows pakotnes no

[ctx: TFRMABOUT.TABTHANKS.CAPTION]
en: Thanks
lv: Paldies

en: Add / Update
lv: Pievienot / Atjaunot

[ctx: TFRMEDITPRESETS.CANCELBTN.CAPTION]
en: Close
lv: Aizvērt

en: Delete
lv: Dzēst

en: One word, only letters and numbers
lv: Viens vārds, tikai burti un cipari

en: Enter a more descriptive name for this preset
lv: Ievadiet labāk raksturojošu nosaukumu šim regulējumam

en: Please don't use -i or output file parameters
lv: Lūdzu, neizmantojiet -i vai izvades faila parametrus

en: Do not include a dot
lv: Neietveriet punktu

en: Choose a category to group this preset under
lv: Izvēlieties kategoriju, kurā būs šis regulējums

[ctx: TFRMEDITPRESETS.EXPORT.CAPTION]
en: Export
lv: Eksportēt

[ctx: TFRMEDITPRESETS.FRMEDITPRESETS.CAPTION]
en: Edit Presets
lv: Rediģēt regulējumus

en: Import
lv: Importēt

en: Category / Preset
lv: Kategorija / Regulējums

en: Preset Name (one word, only letters and numbers)
lv: Regulējuma vārds (viens vārds, tikai burti un cipari)

en: Preset Label
lv: Regulējuma etiķete

en: Preset Command Line Parameters (no -i or output file)
lv: Regulējuma komandrindas parametri (bez -i vai izvades faila)

en: Output File Extension (do not include the '.' )
lv: Izvades faila paplašinājums (bez '.')

en: Category
lv: Kategorija

en: Save
lv: Saglabāt

en: Import a Preset
lv: Importēt regulējumu

en: Export a Preset
lv: Eksportēt regulējumu

[ctx: TFRMEXPORT.CANCELBTN.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

en: Export Presets
lv: Eksportēt regulējumu

[ctx: TFRMEXPORT.EXPORTBTN.CAPTION]
en: Export
lv: Eksportēt

en: Choose Presets to Export:
lv: Izvēlieties regulējumus, kurus eksportēt:

[ctx: TFRMMAIN.AUDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
lv: (<vesels skaitlis>) mērķa kilobiti/sekundē, kurus izmantos straume

en: (<integer>) number of audio channels
lv: (<vesels skaitlis>) audio kanālu skaits

en: (<integer>) the sampling frequency of the audio in Hertz
lv: (<vesels skaitlis>) audio iztveršanas frekvence hercos

en: Add
lv: Pievienot

en: Add file(s) to the list for conversion
lv: Pievienot failu(s) pārveidošanas sarakstam

en: Clear
lv: Notīrīt

en: Remove all files from the list
lv: Izņemt visus failus no saraksta

en: Convert
lv: Pārveidot

en: Start the conversion process
lv: Sākt pārveidošanas procesu

[ctx: TFRMMAIN.BTNOPTIONS.CAPTION]
en: Options
lv: Opcijas

en: Open/close the additional options window
lv: Rādīt/slēpt papildu opciju cilnes

en: Play
lv: Atskaņot

en: Preview the selected source file with ffplay (good test to see if conversion is possible)
lv: Atskaņot izvēlēto avota failu ar ffplay (noderīgs, lai redzētu vai pārveidošana ir iespējama)

en: Preview
lv: Priekšskatīt

en: Preview using the output settings
lv: Priekšskatīt izmantojot izvades iestatījumus

en: Remove
lv: Izņemt

en: Remove selected file(s) from the list
lv: Izņemt izvēlēto(s) failu(s) no saraksta

en: Device or file type the video should be converted to
lv: Ierīce vai faila tips uz kuru video tiks pārveidots

en: 90 Left
lv: 90 pa kreisi

en: 90 Left + Vertical Flip
lv: 90 pa kreisi + apmest vertikāli

[ctx: TFRMMAIN.CBOUTPUTPATH.CAPTION]
en: Use Source Folder
lv: Izmantot avota mapi

en: 90 Right
lv: 90 pa labi

en: 90 Right + Vertical Flip
lv: 90 pa labi + apmest vertikāli

en: 2 pass
lv: 2 reizes

en: Using two passes allows the encoder to gather information in the first run for enhanced quality
lv: Izmantojot 2 reizes, kodētājs saņems informāciju no pirmās reizes, lai uzlabotu kvalitāti

en: Deinterlace
lv: Novērst rindpārleci

en: Removes interlacing from the video (if necessary)
lv: Novērš rindpārlēci (interlacing), ja nepieciešams

en: Target location for the final video (choose a different folder than the source folder)
lv: Pārveidotā faila atrašanās vieta (izvēlieties citu, ne avota mapi)

en: Select Video Files...
lv: Izvēlieties video failus...

en: (<integer:integer> or <real>) the physical aspect ratio (DAR) of the target display
lv: (<vesels skaitlis:vesels skaitlis> vai <reāls skaitlis>) fizikāla izmēru attiecība (DAR) mērķa ekrānam

en: (<integer>) From 10 up to audio sampling rate such as 44100, 48000. Allows "stretch"/"squeeze" audio stream.
lv: (<vesels skaitlis>) No 10 līdz audio izvērses ātrumam, kā 44100, 48000. Ļauj "izstiept"/"saspiest" skaņas plūsmu.

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
lv: <hh:mm:ss> - Patīt uz šo pozīciju, pirms sākt pārveidošanu

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
lv: <hh:mm:ss> - Patīt uz šo pozīciju, pirms sākt pārveidošanu

[ctx: TFRMMAIN.EDTSEEKSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Seek to this position before start converting
lv: <hh:mm:ss> - Patīt uz šo pozīciju, pirms sākt pārveidošanu

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRHH.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
lv: <hh:mm:ss> - Apturēt tad, kad tik daudz no video ir pārveidots

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRMM.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
lv: <hh:mm:ss> - Apturēt tad, kad tik daudz no video ir pārveidots

[ctx: TFRMMAIN.EDTTTRSS.HINT]
en: <hh:mm:ss> - Stop after this much of video converted
lv: <hh:mm:ss> - Apturēt tad, kad tik daudz no video ir pārveidots

en: (<integer>) 256 = Current Volume, 128 = Half Volume, 512 = Double Volume
lv: (<vesels skaitlis>) 256 = pašreizējais skaļums, 128 = puse no skaļuma, 512 = divkāršots skaļums

en: Convert to:
lv: Pārveidot uz:

en: Audio Channels
lv: Audio kanāli

[ctx: TFRMMAIN.LABEL12.CAPTION]
en: Output Folder:
lv: Izvades mape:

en: Preset:
lv: Regulējumi:

en: Volume
lv: Skaļums

en: Sync
lv: Sinhronizācija

en: Seek to
lv: Sākt no

en: Time to Record
lv: Pārveides garums

en: Hours / Minutes / Seconds
lv: Stundas / Minūtes / Sekundes

en: Additional Command Line Parameters
lv: Papildu komandrindas parametri

en: 1st Pass
lv: 1 reize

en: 2nd Pass
lv: 2 reize

en: Audio Bitrate
lv: Audio bitātrums

en: Sample Rate
lv: Frekvence

en: Apply to All
lv: Pielietot visiem

en: Aspect Ratio
lv: Izmēru attiecība

en: Cancel Changes
lv: Atcelt izmaiņas

en: Bottom
lv: Apakša

en: Left
lv: Kreisā

en: Right
lv: Labā

en: Top
lv: Augša

en: Frame Rate
lv: Kadru ātrums

en: Rotation
lv: Rotācija

en: Apply Changes
lv: Pielietot izmaiņas

en: Click here to apply settings changes to the file conversion above
lv: Klikšķiniet šeit, lai pielietotu izmaiņas faila pārveidei augšā

en: Video Bitrate
lv: Bitu ātrums

en: Video Size
lv: Video izmērs

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM1.CAPTION]
en: Apply Preset
lv: Pielietot regulējumu

[ctx: TFRMMAIN.MENUITEM2.CAPTION]
en: Apply Destination Folder
lv: Pielietot mērķa mapi

en: About
lv: Par

en: Display Cmd Line
lv: Rādīt komandrindu

en: Documentation
lv: Dokumentācija

en: Exit
lv: Iziet

en: Forums
lv: Forumi

en: Import Preset
lv: Importēt regulējumus

en: Pause on Finish
lv: Pauzēt pabeidzot

en: Play Sound on Finish
lv: Atskaņot skaņas signālu, kad pabeigts

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: Presets
lv: Regulējumi

en: Restore Defaults
lv: Atjaunot noklusējuma

en: Save Options to Preset
lv: Saglabāt opcijas regulējumā

en: Select All
lv: Izvēlēties visu

[ctx: TFRMMAIN.MITSHOWOPTIONS.CAPTION]
en: Additional Options
lv: Papildu opcijas

en: Shutdown on Finish
lv: Izslēgt datoru pabeidzot

en: Detailed View
lv: Detalizēts skatījums

en: WinFF Website
lv: WinFF tīmekļa vietne

en: Edit
lv: Rediģēt

en: File
lv: Fails

en: Help
lv: Palīdzība

[ctx: TFRMMAIN.MNUOPTIONS.CAPTION]
en: Options
lv: Opcijas

en: Open
lv: Atvērt

en: Specific settings to use for the chosen device or file type
lv: Specifiski iestatījumi izvēlētajai ierīcei vai faila tipam

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET3.CAPTION]
en: Crop
lv: Apcirst

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET4.CAPTION]
en: Time
lv: Laiks

[ctx: TFRMMAIN.TABSHEET6.CAPTION]
en: Output Details
lv: Izvades informācija

[ctx: TFRMMAIN.VIDBITRATE.HINT]
en: (<integer>) the target kilobits/second that the stream should use
lv: (<vesels skaitlis>) mērķa kilobiti/sekundē, kurus izmantos straume

en: (<real> or <integer>) number of frames per second
lv: (<reāls skaitlis> vai <vesels skaitlis>) kadru skaits sekundē

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEX.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
lv: (<vesels skaitlis> X <vesels skaitlis>) Punktu skaits katrā kadrā. Kodekiem, kuri neatbalsta punkta attiecību (PAR), šis ir gala kadra izmērs.

[ctx: TFRMMAIN.VIDSIZEY.HINT]
en: (<integer> X <integer>) Amount of pixels in each frame. For codecs that don''t support pixel aspect ratio (PAR) this is the final frame size.
lv: (<vesels skaitlis> X <vesels skaitlis>) Punktu skaits katrā kadrā. Kodekiem, kuri neatbalsta punkta attiecību (PAR), šis ir gala kadra izmērs.

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNCANCEL.CAPTION]
en: Cancel
lv: Atcelt

[ctx: TFRMPREFERENCES.BTNOK.CAPTION]
en: OK
lv: Labi

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBCHCPCHAR.CAPTION]
en: Use CHCP for international characters
lv: Starptautiskām rakstzīmēm izmantot CHCP

en: Enable Multiple Presets in File List
lv: Aktivizēt vairākus regulējumus failu sarakstā

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBREMEMBERLASTDIR.CAPTION]
en: Remember Last Used Directory
lv: Atcerēties pēdējo izmantoto mapi

[ctx: TFRMPREFERENCES.CBTHREADS.CAPTION]
en: Use Several Encoding Threads:
lv: Izmantot vairākdzīslošanu (threads):

[ctx: TFRMPREFERENCES.EDTLINTERMINALOPTIONS.HINT]
en: '-e' for xterm, '-x' for gnome-terminal
lv: '-e' priekš xterm, '-x' priekš gnome-terminal

[ctx: TFRMPREFERENCES.FRMPREFERENCES.CAPTION]
en: WinFF Preferences
lv: WinFF iestatījumi

en: Command to execute at end of script
lv: Komanda kuru izpildīt skripta beigās

en: Command to execute at beginning of script
lv: Komanda kuru izpildīt skripta sākumā

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLDEFAULTDIR.CAPTION]
en: Default Destination Directory:
lv: Noklusētā mērķa mape:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINFFMPEGPATH.CAPTION]
en: Path to FFmpeg or avconv Executable:
lv: Ceļš uz FFmpeg vai avconv izpildāmo failu:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINFFPLAYPATH.CAPTION]
en: Path to FFplay or avplay Executable:
lv: Ceļš uz FFplay vai avplay izpildāmo failu:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALEXE.CAPTION]
en: Terminal to run FFmpeg in:
lv: Terminālis, kurā palaist FFmpeg:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLLINTERMINALOPTIONS.CAPTION]
en: Terminal Options:
lv: Termināļa parametri:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLPRIORITY.CAPTION]
en: Priority:
lv: Prioritāte:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLWINFFMPEGPATH.CAPTION]
en: Path to FFmpeg or avconv Executable:
lv: Ceļš uz FFmpeg vai avconv izpildāmo failu:

[ctx: TFRMPREFERENCES.LBLWINFFPLAY.CAPTION]
en: Path to FFplay or avplay Executable:
lv: Ceļš uz FFplay vai avplay izpildāmo failu:

[ctx: TFRMPREFERENCES.TABGENERAL.CAPTION]
en: General
lv: Vispārīgi

en: Scripting
lv: Skriptēšana

en: Copy to Clipboard
lv: Kopēt uz starpliktuvi

[ctx: TFRMSCRIPT.BTNCLOSE.CAPTION]
en: Close
lv: Aizvērt

en: Run!
lv: Palaist!

en: Save As...
lv: Saglabāt kā...

en: FFmpeg Command Line
lv: FFmpeg komandrinda

en: Analysing
lv: Analizē

en: Converting
lv: Pārveido

en: Could not find either ffmpeg or avconv.
lv: Neizdevās atrast ffmpeg vai avconv.

en: Could not find either ffplay or avplay.
lv: Neizdevās atrast ffplay vai avplay.

en: Could Not Find File
lv: Fails nav atrasts

en: Could not find presets file.
lv: Neizdevās atrast regulējumu failu.

en: Extension can not contain a period
lv: Paplašinājums nedrīkst saturēt atstarpi

en: file does not exist
lv: fails neeksistē

en: Invalid Preset File
lv: Nederīgs regulējuma fails

en: Name Must be alphanumeric (a-z,A-Z,0-9)
lv: Vārdam jābūt burtciparu (a-z,A-Z,0-9)

en: Please add at least 1 file to convert
lv: Lūdzu, pievienojiet vismaz 1 failu, kuru pārveidot

en: Please select a preset
lv: Lūdzu, izvēlieties regulējumu

en: Preset: %s%s%s already exists. Do you want to replace the current preset?
lv: Regulējums: %s%s%s jau pastāv. Vai vēlaties aizstāt pašreizējo regulējumu?

en: The preset to import does not have an extension
lv: Importējamajam regulējumam nav paplašinājuma

en: The preset to import does not have a label
lv: Importējamajam regulējumam nav etiķetes

en: Please select a preset to export
lv: Lūdzu, pievienojiet regulējumu, kuru eksportēt

en: Preset with label: %s%s%s already exists
lv: Regulējums ar etiķeti: %s%s%s jau eksistē

en: Press Enter to Continue
lv: Nospiediet 'Enter', lai turpinātu

en: Restore defaults
lv: Atjaunot noklusējuma

en: Replace Preset?
lv: Aizvietot regulējumu?

en: Restore Presets and Preferences to Defaults?
lv: Atjaunot regulējumus un iestatījumus uz noklusējuma?

en: Select Directory
lv: Izvēlieties mapi

en: Select Preset File
lv: Izvēlieties regulējumu failu

en: Select Video Files
lv: Izvēlieties video failus

en: The preset contains illegal characters
lv: Regulējums satur neatļautas rakstzīmes

en: Create Preset:
lv: Izveidot regulējumu:

en: Import Presets
lv: Importēt regulējumus

en: Label must be unique.
lv: Etiķetei jābūt unikālai.

en: Remove Preset:
lv: Izņemt regulējumu:

en: Update Preset:
lv: Atjaunot regulējumu:

en: You must enter the extension.
lv: Jums ir jāievada paplašinājums.

en: You must enter a label.
lv: Jums ir jāievada etiķete.

en: You must enter a name.
lv: Jums ir jāievada regulējuma vārds.

en: Launchpad contributors
lv: Launchpad līdzautori

en: Translators:
lv: Tulkotāji:

en: High
lv: Augsta

en: Idle
lv: Dīkstāve

en: Normal
lv: Normāla
